UFC

(VIDEO) Zmasakrowana twarz Mieshy Tate po walce. „Niektórzy sporo płacą za takie usta!”

Miesha Tate nie zaliczyła udanego debiutu w dywizji muszej. Była mistrzyni UFC zebrała srogie lanie od Lauren Murphy na UFC on ABC 3.

Była mistrzyni wagi koguciej kobiet UFC Miesha Tate postanowiła spróbować swoich sił w nowej kategorii – muszej. Popularna „Cupcake” była faworytką bukmacherów przed pojedynkiem z Lauren Murphy. Zdawało się, że posiada wszelkie umiejętności, by pokonać byłą pretendentkę do pasa i samej wykonać krok w jego kierunku.

Stało się jednak kompletnie inaczej. „Lucky” kompletnie rozbiła Tate na przestrzeni trzech rund, wypłacając jej solidne łokcie i znakomicie stopując prostymi. Ponadto Murphy skutecznie obalała przeciwniczkę, co przełożyło się na pewną wygraną przez jednogłośną decyzję sędziów. Efekt boju widać na poniższym wideo, gdy operatorzy robią zbliżenie na twarz Mieshy.

Sama „Cupcake”, która w ostatnich trzech pojedynkach zaliczyła jedno zwycięstwo i dwie porażki, zachowała się z klasą i pogratulowała rywalce występu. Nie straciła też humoru żartując, że wiele osób stara się by mieć takie usta, jak ona po walce.

Sprawdź!  (VIDEO) KAROLINA KOWALKIEWICZ DUSI RYWALKĘ! Fatalna passa przerwana!

– Niektórzy sporo płacą, by mieć takie usta! A mi wystarczyło wdać się w małą bójkę! To nie był mój wieczór, gratulacje dla Lauren Murphy, a my wyciągnijmy wnioski z kolejnej życiowej lekcji! (…) Nadal czuję błogosławieństwo ponad wszelką miarę, czy wygrywam, czy przegrywam, czy remisuję! Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają mimo wszystko, wiecie o kim mówię.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.