PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Zawodnik Prime MMA zaatakowany podczas ceremonii ważenia! „Jest na ciebie białko! Jesteś zwykłym fraj*rem!”

Za nami oficjalne ważenie przed freakową galą Prime Show MMA 4, podczas którego nie brakowało kontrowersji i niespodzianek.

W jednym z pojedynków zobaczymy starcie w wadze ciężkiej, w którym jest ogromna różnica warunków fizycznych pomiędzy zawodnikami. Piotr Kałuski jest nie tylko wyższy, ale również znacznie cięższy. Wniósł wczoraj na wagę 147 kg natomiast jego rywal Rafał Gawron 109,5 kg.

Zawodnik Prime Show MMA zaatakowany na oficjalnym ważeniu

Chwilę po tym, gdy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, na scenę wszedł mężczyzna, który zwrócił się do Gawrona i zaczął krzyczeć w jego kierunku oraz rzucać w niego zdjęciami, oraz skanami, jednak nie wiadomo, co na nich się znajdowało.

Słuchaj, zjebałeś się do człowieka, jesteś zwykłym frajerem. Jest na ciebie kurwa białko. Słuchaj kurwo, są na ciebie kurwa zdjęcia. Jebany śmieciu kurwa! Będziesz kurwo rozjebany! Będziesz kurwo rozjebany! Jebać kurwę! – krzyczał w stronę Gawrona mężczyzna, który wszedł na scenę.

W odpowiedzi freak fighter wypalił – Jebać aferzystów! Do wora z kurwą!

Debiutujący freak fighter wielokrotnie wspominał o poruszonej sprawie w wywiadach czy na swoich social mediach. Nie jest to bowiem pierwsza taka sytuacja, gdyż „Sportowy Świr” to były ochroniarz Murańskich. Pojawił się razem z nimi na pierwszy konferencji przed FAME 10, jednak podczas kolejnej Mateusz nazwał go konfidentem i powiedział o nim – Został pogoniony, jak dostaliśmy papiery na niego.

Typy i kursy na Prime MMA 4. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Zawodnik Prime MMA atakuje dziennikarza! Dojdzie do awantury? "Jak cię spotkam, dostaniesz lepca i kopa w du*ę!"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbierz BONUS na Prime Show MMA 4!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.