High League

Jest oferta walki Denis vs Omielańczuk! Menedżer potwierdza: „Jest aktualnie na stole. Jeżeli warunki…”

Menedżer Daniela Omielańczuka zabrał głos w sprawie hitowego pojedynku. Jak się okazuje, trwają rozmowy i jest szansa na zestawienie z Denisem Załęckim.

Zawodnik KSW jest w dużym konflikcie z walczącym w High League „Bad Boyem”. Wszystko rozpoczęło się po walce Załęckiego z Arturem Szpilką, którą przegrał przez kontuzję w pierwszej odsłonie. Omielańczuk stwierdził wówczas, że freak fighter jedynie się podłożył, a w rzeczywistości nie miał żadnego urazu.

Po tamtej wypowiedzi doszło do mocnej wymiany zdań. Denis był wściekły, że zawodnik KSW oskarża go o symulowanie kontuzji. Zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśniona na żywo poza kamerami. Jak się jednak okazuje, jest szansa na to, że finał konfliktu będzie miał swoje miejsce w klatce.

Menedżer o walce Omielańczuka z Denisem!

Artur Ostaszewski w ostatniej rozmowie z Jarosławem Świątkiem na kanale Jaru przyznał, że trwają rozmowy w sprawie takiego pojedynku. Zapewne federacja High League złożyła ofertę zawodnikowi KSW.

Nie byłaby to już pierwsza współpraca pomiędzy organizacjami, gdyż wcześniej dla HL zawalczył Artur Szpilka, a w grudniu Damian Janikowski stoczy pojedynek z Mateuszem Kubiszynem.

Sprawdź!  Trener Okniński uderza w Artura Szpilkę: "Gdyby nie kontuzja, Denis rozwaliłby go jak gnój po polu"

Zgadnij jaką walkę Daniela dużo osób chciałoby obejrzeć – rozpoczął menedżer Omielańczuka, po czym potwierdził, że chodzi o walkę z Denisem To jest oczywiste. Taka rozmowa też jest. Jest na stole właśnie aktualnie. Czy to jest walka-marzenie? Coś, na co czekam? Nie

Jest oferta, od tego jestem, żeby ją wydrylować i finalnie zarekomendować lub nie. I taki mam zamiar. Zobaczymy, nie mam parcia, ale jeśli warunki będą takie, że klękajcie narody, to się nie zamykam. To ja pracuję dla Daniela, nie on dla mnie.

Następnie przyznał, że prędzej czy później dojdzie do freakowej walki zawodnika, z którym współpracuje Ostaszewski Były rozmowy z Akopem, z Karolina i Danielem teraz. W sprawie „Różala” dzwonili. Te rozmowy są i pewnie prędzej czy później taka walka przyjdzie.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki podsumował rok we freakach: "Największe dymy w całych freak fightach były moje z Alanem. 10 razy przybiłyby to dymy z..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.