MMA

(VIDEO) Zawodnik MMA znokautował dwóch policjantów! Z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala!

W stolicy Belgii doszło do bójki pomiędzy zawodnikiem MMA i policjantami. Po awanturze funkcjonariusze trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Jak podają belgijskie media, do zdarzenia doszło na ulicach Brukseli w poniedziałek 20 września. Około godziny 10:00 w Molenbeek-Saint-Jean funkcjonariusz przeprowadził kontrolę w sprawie źle zaparkowanego pojazdu. 40-letni zawodnik MMA, który był właścicielem auta, nie zamierzał współpracować z mundurowym.

Funkcjonariusz poprosił o wsparcie i kiedy kolejny patrol pojawił się na miejscu, mężczyzna stał się agresywny. Zawodnik MMA zaatakował pięciu policjantów. Dwóch z nich odniosło mniejsze obrażenia, natomiast kolejni dwaj funkcjonariusze trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala.

Napastnik chwilę po pobiciu mundurowych został zatrzymany. Dwa dni później mężczyźnie postawiono zarzuty napaści na funkcjonariuszy i kierowanie pod ich adresem gróźb.

Jak się okazało, 40-latek jest dobrze znany organom ścigania i już kilkukrotnie miał problemy z prawem. Mężczyzna tym razem nie trafił do aresztu, ale został objęty dozorem elektronicznym.

Nagranie z awantury trafiło do sieci. Zostało udostępnione między innymi przez stronę „Służby w akcji”, która na swoim Facebooku napisała:

Sprawdź!  "Już nie mam czego szukać w tym sporcie" - "Juras" o zakończeniu kariery w MMA

– Bruksela centrum miasta, 40-letni znany policji zawodnik MMA nokautuje policjanta i policjantkę. Powodem interwencji był źle zaparkowany samochód, w trakcie kontroli okazało się, że samochód nie miał ważnych dokumentów. Mężczyzna stał się agresywny. Policjanci trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala, obecnie są niezdolni do pracy. Mężczyzna, mimo że już był już wcześniej notowany za pobicia i miał za sobą już pobyt w więzieniu, to decyzją sędziego otrzymał dozór i do czasu rozprawy pozostanie na wolności.

OGLĄDAJ FAME MMA 11 ONLINE!

WYKUP DOSTĘP PPV > TUTAJ

(VIDEO) Zawodnik MMA znokautował dwóch policjantów! Z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *