FAME MMA

(VIDEO) Zapowiedź walki Norman Parke vs Don Kasjo! „Rozpierd**m Cię i wypier***sz z FAME”

Pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź walki wieczoru gali FAME MMA 10. Na jubileuszowym wydarzeniu zobaczymy łącznie 10 pojedynków w tym m.in. starcie Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim, czy też drugi pojedynek narzeczonej Artura Szpilki – Kamili Wybrańczyk, która zmierzy się z Martą Linkiewicz. Kibice czekają przede wszystkim na walkę wieczoru, w której to uczestnik Warsaw Shore – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke.

Norman Parke w swojej karierze stoczył aż 37 pojedynków. Zawodnik z Irlandii ma cały czas ważny kontrakt z federacją KSW. W ostatniej walce na KSW 53 przegrał przez TKO z Mateuszem Gamrotem. Poprzednio pokonywał takie nazwiska jak Marcin Wrzosek, Artur Sowiński, Borys Mańkowski, czy Łukasz Chlewicki. Łącznie z Mateuszem Gamrotem walczył 3 razy, dwa razy przegrał, a raz sędziowie orzekli no-contest.

Gdzie oglądać FAME MMA 10: Don Kasjo vs Norman Parke? Transmisja, stream online. Cena PPV, telewizja live.

Życiński stoczył ponad 70 walk w boksie amatorskim. O jego walce z Parke wypowiedzieli się m.in. Gracjan Szadziński, czy Marcin „Różal” Różalski, którzy stwierdzili, że „Don Kasjo” ma szansę na wygranie tego pojedynku. Jak będzie? Przekonamy się w sobotę (15 maja) o 19:30!

Sprawdź!  Mateusz Gamrot i Phil de Fries wspierają Normana Parke w walce z Don Kasjo! (FOTO)

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

FAME MMA 10 – DOSTĘP PPV

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *