FAME MMA

(VIDEO) Zapowiedź walki Norman Parke vs Don Kasjo! „Rozpierd**m Cię i wypier***sz z FAME”

Pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź walki wieczoru gali FAME MMA 10. Na jubileuszowym wydarzeniu zobaczymy łącznie 10 pojedynków w tym m.in. starcie Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim, czy też drugi pojedynek narzeczonej Artura Szpilki – Kamili Wybrańczyk, która zmierzy się z Martą Linkiewicz. Kibice czekają przede wszystkim na walkę wieczoru, w której to uczestnik Warsaw Shore – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parke.

Norman Parke w swojej karierze stoczył aż 37 pojedynków. Zawodnik z Irlandii ma cały czas ważny kontrakt z federacją KSW. W ostatniej walce na KSW 53 przegrał przez TKO z Mateuszem Gamrotem. Poprzednio pokonywał takie nazwiska jak Marcin Wrzosek, Artur Sowiński, Borys Mańkowski, czy Łukasz Chlewicki. Łącznie z Mateuszem Gamrotem walczył 3 razy, dwa razy przegrał, a raz sędziowie orzekli no-contest.

Gdzie oglądać FAME MMA 10: Don Kasjo vs Norman Parke? Transmisja, stream online. Cena PPV, telewizja live.

Życiński stoczył ponad 70 walk w boksie amatorskim. O jego walce z Parke wypowiedzieli się m.in. Gracjan Szadziński, czy Marcin „Różal” Różalski, którzy stwierdzili, że „Don Kasjo” ma szansę na wygranie tego pojedynku. Jak będzie? Przekonamy się w sobotę (15 maja) o 19:30!

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke: "Wydał na siebie wyrok śmierci. Ludzie nie wiedzą o moich atutach"

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

WYKUP PPV – TUTAJ

FAME MMA 10 – DOSTĘP PPV

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.