FAME MMA

(VIDEO) Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs Don Kasjo! „Niech zacznie się ogłaszać na portalach o pracę”

Do sieci trafiła oficjalna zapowiedź main eventu gali FAME 12, w którym po raz kolejny dojdzie do głośnego pojedynku zawodowca z freak fighterem.

Już w sobotę 20 listopada do klatki powraca Kasjusz Życiński znany jako „Don Kasjo”. Zawodnik ostatni pojedynek stoczył na jubileuszowej gali FAME 10, na której również w walce wieczoru zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke.

Życiński przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów, jednak po walce doszło do sporych kontrowersji. Zawodnik twierdził, że powinien wygrać starcie i zgłaszał w tej sprawie protesty. Zostały one odrzucone dwukrotnie, a wynik starcia pozostał niezmieniony.

Tym razem Kasjusz Życiński zmierzy się z były mistrzem KSW w kategorii piórkowej Marcinem Wrzoskiem. Zawodnicy są skonfliktowani od pewnego czasu i nie szczędzą sobie mocnych słów. Na konferencjach i cage’ach dochodziło do ostrych wymian i żaden z fighterów nie gryzł się w język.

Na oficjalnej zapowiedzi również padły ostre stwierdzenia. „Don Kasjo” nawiązując do słów szefów KSW, oświadczył, że po gali FAME 12 Marcin Wrzosek będzie mógł szukać nowej pracy.

Sprawdź!  Gala FAME 14 pobiła kolejny rekord oglądalności: "To była historyczna gala. Sprzedaliśmy największą liczbę PPV"

– Dla mnie to żaden wyczyn wygrać z wrzodem. Już jednego profesjonalnego zawodnika zlałem. Mówią, że ma lepszą stójkę. Ja nie mam motywacji. Nie chcę go zlekceważyć, ale jakoś nie budzi we mnie wielkich emocji.

O ile Kawulski i Lewandowski podtrzymają słowo i go wypie**olą, to on na tych portalach, gdzie pracę można znaleźć, niech zacznie się ogłaszać. Może go gdzieś tam do cyrku go wezmą czy gdzieś.

„Polish Zombie” zapewnia, że rozpracował już swojego przeciwnika i wygra nadchodzące starcie. W zapowiedzi przyznał, że po prostu nie może ponieść porażki w walce zawodowca z freakiem, który więcej czasu poświęca na imprezy, niż treningi.

– Odbiór mojego najbliższego środowiska na tę walkę jest taki, że wszyscy tak nienawidzą mojego oponenta, że mi kibicują na maxa. Nigdy nie miałem tak, że dostaje 99% wiadomości, żebym go rozje**ł.

– Wizerunek mojego przeciwnika, chlejącego alkoholika upadlającego się notorycznie w telewizji. Nie będzie to dobrze wyglądało, jak z nim przegram, dlatego zrobię wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula wypada z FAME 17! Co dalej z walką o pas?

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.