High League

(VIDEO) Załęcki vs Pudzianowski? Marcin Najman komentuje potencjalną walkę! „Musiał chyba mu nadepnąć na odcisk, bo…”

Nikt nie spodziewał się, że w sieci wybuchnie aż taka burza po tym, jak Denis Załęcki wypowiedział się o potencjalnym pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Zawodnik pochodzący z Torunia, który znany jest ze swoich brutalnych walk na gołe pięści nie widzi przeszkód, aby sprawdzić się w tej formule z „Pudzianem”, bądź Popkiem Monsterem. Sprawę skomentował właśnie Marcin Najman, a jego słowa mogą wielu zaskoczyć!

„Bad Boy” już jutro tj. sobota zawalczy na gali HIGH League 2 w Krakowie. Jego walka z Alanem Kwiecińskim wzbudza w sieci praktycznie największe zainteresowanie, a podczas konferencji, jak i face-to-face pomiędzy zawodnikami było bardzo gorąco. Doszło nawet do rękoczynów, a cały konflikt zostanie wyjaśniony w klatce.

Zawodnicy zmierzą się ze sobą na dystansie 3 rund, a każda potrwa 3 minuty. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1.

Po jednej z konferencji Załęcki udzielił wywiadu, w którym wspomniał o tym, że z miłą chęcią zawalczy z Pudzianowskim. Fani przewidywali, że gwiazda KSW nie odpowie, jednak wczorajszego dnia sieć obiegło nagranie, w którym „Pudzian” postanowił ostro zareagować na słowa Załęckiego.

SPRAWDŹ: Mariusz Pudzianowski wysyła wiadomość do Denisa Załęckiego!

Sprawdź!  High League 3 - karta walk. Kto walczy na HIGH League 3 PPV? Stream online, cena High League 3 PPV

Denis Załęcki odpowiedział na wideo opublikowane przez Pudzianowskiego, a Internet został podzielony. Większość kibiców nie widzi szans „Bad Boya” w potencjalnej walce z Mariuszem, jednak pomimo tego twierdzą, że z pewnością byłby on ciekawszym rywalem niż np. Erko Jun, z którym mierzył się Pudzianowski.

Marcin Najman o walce Załęcki vs Pudzianowski

Głośną sytuację postanowił skomentować Marcin Najman, który również z miłą chęcią obejrzałby walkę Załęckiego z Pudzianowskim!

„Zrobiło się głośno w Internecie na temat potencjalnego zestawienia Mariusza Pudzianowskiego z Denisem Załęckim. Denis mówiąc o takiej gotowości, gdzie de facto nie obraził Mariusza musiał chyba mu nadepnąć na odcisk, bo bardzo nonszalancko odpowiedział na tego typu zaczepki. Wydaje mi się, że zawodnicy tacy jak Mariusz, którzy mają wiele lat uprawiania lat za sobą, czasami przegapiają ten moment, kiedy umysłowi wydaje się, że cały czas wszystko potrafi, ale ciało posłuszeństwa odmawia.” – powiedział Najman.

Dodając – „Ja gdybym miał obstawiać taką walkę to obstawiłbym 50 na 50. Nie widzę faworyta, ponieważ ten młody jest faktycznie dynamiczny, jest naprawdę szybki i dynamiczny. Jeśli by tą szybkość utrzymał i kondycję przez dwie 5 minutowe rundy, to kto wie, jakby się to zakończyło. Myślę, że jak na polskie warunki bardzo ciekawe zestawienie. (…) Jako kibic bardzo chętnie bym takie zestawienie obejrzał. Za Mariuszem przemawia ogromne doświadczenie, przełamywanie wielu kryzysów w walkach, tego się nie nauczysz na sali treningowej, ale młodość ma swoje atuty, a ten chłopak jest naprawdę dynamiczny. A ile zostało w Pudzianie z tego Pudziana, z którym ja się mierzyłem? To jest kolejna kwestia. W zależności ile by go zostało tak ta walka by się zakończyła.

Sprawdź!  [WIDEO] Bonus BGC prezentuje swoje umiejętności przed walką na High League 1

Co sądzicie o słowach Najmana?

Walka Denisa Załęckiego z Alanem Kwiecińskim już jutro! Tego hitowego zestawienia nie można przegapić! Dostęp do gali High League 2 wykupisz tutaj. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała „Owca WK” Owczarzaka i Jarosława „pashaBiceps” Jarząbkowskiego.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

Oglądaj na żywo i wykup swój dostęp tutaj!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.