FAME MMA

Zakulisowa konfrontacja Wrzoska z Murańskim! „Przeprosił mnie. Obiecał, że we mnie wjedzie, nagle się widzimy, a on…”

Marcin Wrzosek po konferencji FAME 17 w jednym z wywiadów został zapytany o konflikt z Mateuszem Murańskim. Jak się okazuje, freak fighter przeprosił i wyjaśnił całą sprawę.

Jeszcze przed galą FAME 15, zanim „Polish Zombie” stoczył pojedynek bokserski z „Sariusem”, którego pokonał mimo zerwania bicepsa na początku starcia, „Muran” wypowiedział się na temat byłego mistrza KSW. Stwierdził, że kibicuje raperowi i wierzy w jego zwycięstwo, po którym sam będzie chciał zmierzyć się z Wrzoskiem:

Bardzo tego „Sariusa” polubiłem. Ciężko powiedzieć, ale stawiam, że by wygrał, stawiam, patrząc po kursach. No wolałbym, żeby wygrał. Później ja mogę Wrzoska w boksie zdeptać.

Wrzosek o konflikcie z Murańskim

Następnie „Polish Zombie” wyjaśnił, że freak fighter wysyłał mu prywatne wiadomości za pośrednictwem Instagrama – Napisał mi parę naprawdę brzydkich wyrazów. Stwierdził, że obraziłem jego tatę, a ja napisałem, że wydaje mi się, że afera, która powstała przed ostatnią galą i to, co dzieje się wokół pana Jacka to jest jego początek końca. To tak uraziło Mateusza, że postanowił mnie zaatakować – mówił w wywiadzie dla AntyFakty.

Sprawdź!  (VIDEO) Rozpara komentuje sytuację z "Don Kasjo"! Jest szansa na powrót do FAME? "Jest mi przykro. Mówię o sposobie, w jaki do tego doszło"

Teraz w ostatnim wywiadzie dla mma.pl Wrzosek zdradził, że za kulisami konferencji FAME 17 skonfrontował się z Mateuszem Murańskim. Freak fighter nie chciał jednak wdawać się w awanturę, przeprosił za swoją postawę i wyjaśnił, dlaczego tak się zachował:

– To nie było spięcie. Mateusz mnie przeprosił. Zapytałem się po prostu, czemu we mnie nie wjeżdża, skoro mi to obiecał. Skoro mi coś obiecuje, że we mnie wjedzie, jak tylko mnie zobaczy, nagle się widzimy, on do mnie podbija z witą, mówię: Czemu we mnie nie wjeżdżasz?

– On powiedział: „Marcin przepraszam cię, źle zrobiłem. Miałem jakieś swoje problemy, które spowodowały, że poniosło mnie”. W wiadomościach prywatnych różne gorzkie słowa padły, które były niczym niespowodowane. Zarzucił mi, że wyzywam jego ojca. Zawsze mówiłem per pan, nigdy nie wypowiadałem się źle. Powiedziałem swoją opinię na temat kariery pana Jacka, każdy może mieć swoją opinię. Na pewno Mateusz Murański nie spowoduje, że będę bał się wypowiedzieć swoją opinię na czyjś temat.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  FAME MMA 14 PPV. Gdzie i jak kupić PPV? Koszt, cena PPV FAME MMA 14. Karta walk, transmisja na żywo

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.