FAME MMAPRIME SHOW MMA

(VIDEO) Włodarze FAME o niespodziewanym odejściu Don Kasjo: „Nie wiedzieliśmy o tym. Zawsze mówił o zasadach, a tutaj pokazał…”

Włodarze organizacji FAME odnieśli się do sytuacji z Kasjuszem Życińskim i przyznali, że sami nie wiedzieli, że rozpocznie współpracę z nową federacją.

Z FAME „Don Kasjo” był związany od trzeciej gali. Łącznie stoczył 7 pojedynków i wygrał 6 razy. Ostatni raz walczył na FAME 12 w listopadzie. Następnie niespodziewanie zobaczyliśmy go na pierwszej konferencji Prime Show MMA.

Wyjaśnił, że od dłuższego czasu planował własny projekt. Jest on jednak jedynie twarzą nowopowstałej federacji, a należy ona do założycieli organizacji FEN.

Co ciekawe, w wywiadach Życiński stwierdził, że rozstał się z włodarzami FAME w dobrych relacjach. W rzeczywistości jedynie „Boxdel” zaledwie kilka godzin przed konferencją dowiedział się, że „Don Kasjo” postanowił rozpocząć współpracę z Prime Show MMA.

Włodarze poznańskiej federacji odnieśli się do całej sprawy podczas wczorajszej konferencji. Przyznali, że „Don Kasjo” miał zmierzyć się z „Sariusem”, wszystkie sprawy zostały już dogadane i wystarczyło podpisać kontrakt. Życiński nie przyznał, że zamierza zakończyć współpracę z FAME, natomiast tłumaczył się kontuzjami i twierdził, że ma inne plany.

My z Kasjuszem działamy od dawna i wiem, że możemy, mogliśmy mu ufać. Wszystkie walki, jakie dogadywał, zawsze dochodziły do skutku. Tutaj już była kwestia podpisania kontraktu, natomiast Kasjusz odwlekał to, powiedział, że ma kontuzje, że ma inne plany. Tak jak Michał powiedział, zbił piątkę z Rafałem no i nie wiedzieć czemu, wycofał się i możemy teraz zobaczyć go jako włodarza – powiedział Wojtek Gola, po czym głos zabrał drugi z włodarzy „Boxdel”.

Sprawdź!  Jóźwiak rzuca wyzwanie Boxdelowi! Dojdzie do walki włodarzy? "Grubcio jest drugi w kolejce po Najmanie. Chętnie go wyjaśnię"

– Ja rozumiem, że każdy ma prawo obrać sobie jakąś inną ścieżkę, jedyne co, jest mi przykro, że Kasjo zawsze zarzucał mi niesłowność, a tutaj zrobił to samo praktycznie. Troszkę słabo, ale jedna rzecz jeszcze, widziałem nagłówek, że Kasjo mówił, że czujemy presję i że wskrzeszamy upadłych youtuberów. Jedyny mój komentarz do tego, to u ciebie Kasjo w main evencie napier**lają się Kamerzysta i Kruszwil, którzy do tych upadłych youtuberów moim zdaniem należą.

Po tych słowach Gola dopowiedział, że Życiński mocno go zawiódł i nawet wcześniej nikomu nie powiedział, że definitywnie kończy współpracę z FAME – Kasjo zawsze mówił o zasadach, a tutaj sam pokazał, że jest inaczej. Zawiódł nas bardzo. (…) Dużo zyskaliśmy dzięki Kasjuszowi, ale on dzięki nam też bardzo wiele zyskał i jest mi szczególnie przykro. To jest taka zaskakująca decyzja, że nagle postanowił, że mówi elo i nawet bez pożegnania, bo my nie wiedzieliśmy o tym.

Całą wypowiedź „Boxdela” i Wojtka Goli na temat „Don Kasjo” znajdziesz poniżej:

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Sprawdź!  FAME MMA 13 PPV - jak wykupić? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.