High League

(VIDEO) Wiemy, co dalej z karierą Dawida Załęckiego! „Trenuje, ma się dobrze, będzie…”

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się ekscytująca gala High League 4. Dojdzie na niej do sportowego, hitowego starcia: Artrur Szpilka vs. Denis Załęcki.

High League musiało się niemalże stanąć na rzęsach, by doprowadzić do tego arcyciekawego zestawienia. Fighterzy znają się prywatnie i darzą sympatią, przez co niespecjalnie widziało im się pojedynek. Koniec końców wszyscy wyrazili zgodę i na High League 4 w gliwickiej Arenie toruński „Bad Boy” i Szpila” spotkają się w klatce na zasadach MMA.

Nie wiadomo jeszcze, czy tym razem w narożniku Denisa Załęckiego znajdzie się jego ojciec, Dawid. Toruński „Bad Boy” zdradził jednak w rozmowie z Fansportu TV, co dalej z karierą popularnego „Crazy’ego” w federacji.

Denis Załęcki o przyszłości ojca w High League!

Dawid Załęcki przed kilkoma miesiącami stoczył debiutancki pojedynek na gali High League 3. W formule K-1 szybko i bez większych problemów odprawił Alana Kwiecińskiego wygrywając walkę przez techniczny nokaut. Wcześniej freak fighterzy postanowili założyć się o 10 tysięcy złotych na cel charytatywny, że „Crazy” nie korzysta z żadnego dopingu.

Sprawdź!  (VIDEO) Szpilka i Denis na celowniku Soroko! "A czym my się ku*wa różnimy? Zaje***cie byłoby się zmierzyć"

Cała sprawa ciągnęła się wiele tygodni po High League 3, ale wszystko zakończyło się pozytywnie, zwłaszcza dla dzieci, które środki otrzymały. Od tamtej pory temat Dawida Załęckiego ucichł, jednak został poruszony w rozmowie Denisa z Fansportu TV.

Wszystko dobrze. Trenuje, ma się dobrze… Będzie walczył w grudniu, na kolejnej gali High League.

Co więcej, wiadomo już też z kim zmierzy się „Crazy”! Niestety jednak syn freak fightera nie mógł zdradzić nazwiska przeciwnika.

Ja znam… ale nie mogę mówić – powiedział z uśmiechem „Bad Boy” dodając jeszcze, że będzie to pojedynek sportowy.

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Pasha" wyjaśnia, dlaczego wybrał High League zamiast KSW: "Miałem propozycję, żeby być w KSW. Nie czułbym się dobrze w…"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.