GROMDA

(VIDEO) Świetna forma Niedźwiedzia z Górnika Zabrze! Zasypał Hary’ego ciosami i wygrał w 4 rundzie!

Za nami pierwszy superfight gali GROMDA Beach, w którym zmierzyli się Mateusz NIEDŹWIEDŹ Kopeć z Piotrem HARYM Piaskowskim.

Niedźwiedź od początku wywierał presję na swoim przeciwniku, jednak Hary był w stanie trafić kibica Górnika Zabrze. Pod koniec pierwszej odsłony Niedźwiedź dobrze przycelował i trafił obszernym lewym sierpowym.

Podobnie jak poprzednio od początku rundy Kopeć wywierał presję i przejął inicjatywę, musiał jednak uważać na niebezpieczne proste Hary’ego. Po jednym z ciosów Piaskowskiego na twarzy Niedźwiedzia pojawiło się rozcięcie. Kopeć, który zaprezentował świetną formę, wciąż utrzymywał przewagę.

W trzeciej rundzie ponownie bardziej ofensywnie walczył Niedźwiedź, który próbował spychać rywala do narożnika. Kopeć rozbijał Hary’ego, który zdecydował się na walkę z kontry.

Od początku czwartej odsłony Niedźwiedź ruszył mocno do przodu i po raz pierwszy w tej walce rywal był liczony. Chwilę po wznowieniu walki Kopeć zasypał Hary’ego ciosami i posłał przeciwnika na deski kolejne dwa razy. Po trzecim liczeniu sędzia zdecydował się przerwanie walki.

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć zwyciężył pojedynek w czwartej odsłonie przez nokaut techniczny.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.