UFC

(VIDEO) „Superman” lepszy od „Hulka”! Ryan Spann poddaje rywala na UFC Vegas 54!

Jak walka wieczoru, tak i co-main event gali UFC Vegas 54 odbył się w wadze półciężkiej. Ion Cutelaba będzie walczył o wejście do TOP 15 dywizji, a z pewnością osiągnie to pokonując Ryana Spanna!

Amerykanin Ryan Spann w ostatnim pojedynku przegrał przez poddanie już w 1. rundzie pojedynku z Anthonym Smithem. Dzięki temu popularny „Superman”… podtrzymał swoją serię w kratkę. Po 4. kolejnych wygranych w największej federacji MMA (w tym jednej przez KO i jednej przez poddanie) przegrał w niecałe 3 minuty z Johnnym Walkerem, skończył Mishę Cirkunova i przegrał ze wspomnianym „Lionheart” Smithem.

Rywalem Spanna był Ion Cutelaba. Mołdawianin na UFC Vegas 54 liczył na podtrzymanie dobrej passy po wygranej nad Devinem Clarkiem. Popularny „The Hulk” w ostatnich 5. walkach wygrywał dwukrotnie, tyle samo razy przegrywał (za każdym razem w pierwszej rundzie), a z Dustinem Jacoby’m zremisował. Cutelaba w oktagonie zadebiutował w 2016 roku.

Przebieg walki Spann vs. Cutelaba

Runda 1

Cutelaba zaatakował jako pierwszy z prostym, za to otrzymał też jeden w kontrze. Straszą się kopnięciami zawodnicy, trafia z kombinacją Ryan Spann, a Cutelaba ratuje siezapasami. Superman zdołał wstać i zrzucić z siebie Mołdawianina… ale The Hulk raz jeszcze sprowadza walkę do parteru. Spann raz jeszcze spycha oponenta, który ponownie szybko obala! Wyrywa się Amerykanin, i zapina naprawdę ciasną gilotynę! ION CUTELABA KLEPIE I RYAN SPANN WYGRYWA!

Oficjalny wynik: Ryan Spann wygrywa przez poddanie (gilotyna) w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.