UFC

(VIDEO) Song Yadong posyła rywala na emeryturę! Co za podbródkowy!

Co-main event UFC Vegas 50 przyniósł starcie brazylijsko-chińskie. Były pretendent do pasa wagi koguciej, Marlon Moraes, spotkał się z Songiem Yadongiem!

Marlon Moraes nie ma najlepszej passy w ostatnich latach. Jeszcze w 2019 roku podchodził do walki o pas z Henrym Cejudo na serii 4 kolejnych wygranych, odprawiając przed czasem Raphaela Assuncao, czy przyszłego championa, Aljamaina Sterlinga. Po porażce z „The Messengerem” odbił się zwyciężając niejednogłośnie z Jose Aldo. Po tym jednak przyszły gorsze dni. W trzech kolejnych starciach był nokautowany przez Coreya Sandhagena, Roba Fonta i Meraba Dvalishviliego.

Jego rywalem na UFC Vegas 50 był 24-letni Song Yadong. Chiński zawodnik debiutował w UFC w 2017 roku i zdołał pokonać między innymi Marlona Verę. Porażka jednogłośną decyzją z Kylerem Phillipsem nie podłamała „Kung Fu Monkey”, który niejednogłośnie na kartach sędziowskich wygrał z Amerykaninem, Casey’em Kenney’m, a cztery miesiące później już w drugiej odsłonie skończył Julio Arce.

Przebieg walki

Runda 1

Song Yadong od razu ruszył z szarżą, prawy na głowę, lewy na korpus. Brazylijczyk starał się odpowiedzieć, ale trafił go prawym sierpem Chińczyk! Poczuł krew i nie daje odpocząć Moraesowi! Mocne ciosy poleciały na gardę Brazylijczyka, ale Song Yadong trafia też w głowę! Próba kontry w wykonaniu Marlona Moraesa, ale nadziewa się na piekielną kontrę! Prawy-lewy-prawy podbródkowy i Moraes PADA NA DESKI!

Wynik: Song Yadong wygrywa przez KO w 1 rundzie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.