FAME MMA

(VIDEO) Rozpara komentuje sytuację z „Don Kasjo”! Jest szansa na powrót do FAME? „Jest mi przykro. Mówię o sposobie, w jaki do tego doszło”

Krzysztof Rozpara zabrał głos w sprawie odejścia Kasjusza Życińskiego z organizacji FAME. Zdradził, czy jest szansa na jego powrót.

Kasjusz Życiński był związany z poznańską firmą przez ponad 3 lata i stoczył dla FAME 7 pojedynków. Freak fighterowi po ostatniej gali skończył się kontrakt i dostał już kolejną ofertę. Miał zmierzyć się z „Sariusem” i jak zdradzili włodarze, wszystko było już dogadane, a Życińskiemu zostało podpisanie umowy.

„Don Kasjo” nie zamierzał zdradzić nikomu, że przechodzi do Prime Show MMA i zostanie twarzą federacji. Tłumaczył się kontuzjami i tym, że ma inne plany, w związku z czym nie podpisał kontraktu na starcie z raperem.

Niespodziewanie podczas pierwszej konferencji nowej organizacji został przedstawiony jako włodarz. W wywiadach twierdził, że rozstał się z FAME w dobrych relacjach, jednak tak naprawdę jedynie „Boxdel” dowiedział się o decyzji Kasjusza zaledwie kilka godzin przed konferencją.

Zarówno Wojtek Gola, jak i „Boxdel” oraz Krzysztof Rozpara, przyznali że jest im po prostu przykro nie przez odejście „Don Kasjo” do innej federacji, tylko ze względu na sposób, w jaki to zrobił.

Sprawdź!  Don Kasjo mocno o potencjalnej walce z Adamkiem! "Nie ukrywam, że chętnie bym mu..." [WIDEO]

W jednym z ostatnich wywiadów Życiński wbił szpilę w FAME, stwierdzeniem, że promują oni upadłych youtuberów. O te słowa w rozmowie z fansportu.pl zapytany został Rozpara, który odpowiedział:

– Ja nie wiem, czy Kasjo mówił o sobie. Ja nie chciałbym żartować sobie z tego. Ja osobiście bardzo lubiłem Kasjusza, jest mi zwyczajnie, po ludzku przykro, że doszło do takiej sytuacji. I nie mówię tutaj o potencjalnej szkodzie finansowej czy biznesowej dla FAME, tylko bardziej o sposobie, w jaki do tego doszło. Pewien niesmak, pewne niezadowolenie też zostaje, no cóż. Każdy poszedł swoją drogą, każdy będzie robił swoje, jakieś zaszłości będzie trzeba wyjaśnić i tyle.

Padło również pytanie o potencjalny powrót Kasjusza do FAME. Rozpara przyznał, że byłoby to wyjątkowo trudne, jednak nie wyklucza takiej możliwości:

– Ja nie jestem zwolennikiem zatrzaskiwania drzwi. Z drugiej strony myślę, że byłoby to dość trudne, szczególnie po tym, w jaki sposób do tego doszło. Pewien niesmak jest odczuwalny, no myślę, że będzie to bardzo trudne.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  Ferrari uderza w Tańculę! Opowiedział na jego film: "Chciał wykręcić lewą aferę. Co sądzicie o…"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.