Clout MMAFAME MMA

Niespodziewany konflikt! Labryga ostro o Natanie: „Ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet”

Niespodziewanie w środowisku freakowym narodził się nowy konflikt. Tym razem w mocnych słowach Denis Labryga uderzył w Natana Marconia.

Labryga w ostatnim czasie był zamieszany w głośną aferę. Został oskarżony o napaść przez transpłciową prostytutkę. W rozmowie z „Szalonym Reporterem” wyjaśnił jednak, jak cała sprawa wyglądała na prawdę. Zawodnik Clout MMA zapewnia, że był przekonany, iż umawia się z kobietą. Kiedy jednak zjawił się na miejscu, zdał sobie sprawę, że jest to osoba transpłciowa.

Z afery zażartował Natan Marcoń, co mocno nie spodobało się Labrydze. Zawodnik FAME MMA w wywiadzie dla Antyfakty przekazał – Grozi mi, że zobaczymy, świat jest mały. Ja go lubię, rozumiem, może miał ciężką sytuację, hejt i nie wytrzymał. Trochę dystansu.

Marcoń podkreślił, że nie zamierza brać walki z Labrygą, bo nie ma ona najmniejszego sensu. Nie wykluczone, że dojdzie jednak do konfrontacji, gdyż zawodnik Clout MMA zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Chłopczyku, tobie się naprawdę pop!#*liło w tym pustym dzbanku, ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet. To, że wy jeździcie z ferarką do Tajlandii i bierzecie transy na chatę, przy tym się dobrze bawicie, to nie bierz mojego przypadku za żart, bo mnie próbowano pogrążyć.

– Ja się wje#ałem na mukę, przez tego niedorozwoja wyglądającego jak kobieta i zniszczyć moje życie. Jak widać, nie pykło, a ty nie będziesz sobie z tego żartował łbie, ponieważ pierwsze primo nie jesteśmy kolegami, po drugie nie oskarżaj mnie o środki. Gdzie te twoje zasady moralności?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.