KSW

Znamy kursy na walkę Mameda Khalidova z Roberto Soldicem! Legenda KSW dużym underdogiem

Już 18 grudnia w Arenie Gliwice odbędzie się ostatnia w tym roku gala KSW, na której zobaczymy dwa pojedynki mistrzowskie w kategorii piórkowej i w dywizji średniej. Kursy bukmacherskie na walkę Khalidov vs Soldić poniżej.

W main evencie gali KSW 65 zobaczymy największy pojedynek w historii organizacji. Mamed Khalidov przystąpi do obrony tytułu kategorii średniej i zmierzy się z Roberto Soldiciem, który zamierza zostać podwójnym mistrzem.

Chorwat ma już na koncie tytuł kategorii półśredniej, który obronił po raz kolejny na KSW 63 w starciu z Patrikiem Kinclem. Aktualnie Soldić ma za sobą serię 6 zwycięstw. 3 razy czysto nokautował rywali, dwukrotnie zwyciężył przez TKO i tylko raz po decyzji sędziów.

Mamed Khalidov w grudniu stoczy już 45 pojedynek w karierze. W ostatniej walce na KSW 55 powrócił po serii porażek i odzyskał mistrzowski pas w starciu ze Scottem Askhamem. Pojedynek zakończył się w 36 sekund, a Mamed zszokował cały świat fenomenalnym kopnięciem z wyskoku, którym znokautował Brytyjczyka. Za ten wyczyn został nominowany do World MMA Awards w kategorii najlepszy nokaut roku.

Sprawdź!  Fake news o śmierci Pudzianowskiego! Zawodnik wściekły na autora! "Skręcić de**lowi łeb to za mało! Wpuścić go ze mną do klatki"

Po stronie Mamed Khalidova jest ogromne doświadczenie i nieprzewidywalność. Fighter na 35 zwycięstw aż 31 walk kończył przed czasem.

Natomiast Roberto Soldić jest młodszy od rywala aż o 15 lat, ponadto dysponuje potężną siłą, a zawodnicy, którzy z nim walczyli, są pod wrażeniem jego potężnych ciosów. Chorwat na 19 zwycięstw znokautował 16 rywali.

Kursy bukmacherskie Mamed Khalidov vs Roberto Soldić

Całą kartę walk KSW 65 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera firmy STS. Zarejestruj się u naszego partnera i odbierz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł zakładu bez ryzyka do 200 zł! Otwórz konto tutaj.

Eksperci nie dają większych szans Mamedowi i kurs na jego wygraną wynosi aż 2.60. Warto zaznaczyć, że kursy ciągle się zmieniają i Soldić jest stawiany w roli coraz większego faworyta.

Kursy bukmacherskie:

  • Kurs na zwycięstwo Mamed Khalidova – 2.60
  • Kurs na zwycięstwo Roberto Soldicia – 1.50

–> Zarejestruj się i odbierz darmowy zakład na KSW 65 <–

Warto również zwrócić uwagę na kursy dotyczące zwycięstwa przed czasem. Starcie odbędzie się na dystansie pięciu rund i istnieje małe prawdopodobieństwo, na to, że potrzebna będzie decyzja sędziowska.

Sprawdź!  Trener Okniński komentuje słowa szefa KSW! "Ile Gamrotowi robili kłopotów. Nie chcieli go zwolnić z kontraktu, a teraz szczere gratulacje"

Przez całą karierę Khalidov stoczył tylko jedną walkę na przestrzeni pięciu odsłon, natomiast wszystkie mistrzowskie starcia w KSW z udziałem Soldicia kończyły się nokautem.

Kurs bukmacherskie na zwycięstwo przed czasem:

  • Kurs na zwycięstwo przed czasem Mameda Khalidova – 3.75
  • Kurs na zwycięstwo przed czasem Roberto Soldicia – 2.50

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.