FAME MMA

Gimper leżał na deskach, ale zwyciężył! Pokonuje Jóźwika na FAME 17

Kibice byli przekonani, że ten pojedynek zakończy się przed czasem. W klatce FAME zobaczyliśmy bowiem największego underdoga na całej karcie walk gali w Krakowie.

Cezary Wójcik od samego początku był skazywany na porażkę. W dniu walki kurs na jego zwycięstwo wynosił aż 5.0! Podczas FAME 17 po raz pierwszy w życiu wszedł do klatki i stoczył pojedynek z Tomaszem „Gimperem” Działowym.

Drugi z zawodników dobrze zaprezentował się w debiucie, kiedy to walczył z Mateuszem Trąbką na FAME 14. Miał swoje momenty w pierwszej odsłonie, jednak ostatecznie przegrał w drugiej rundzie. Tym razem wyszedł do klatki znacznie pewniejszy siebie i lepiej przygotowany.

„Gimper” miał nie tylko przewagę doświadczenia w klatce, ale także dłużej od rywala trenował sporty walki. Już przed galą FAME 17 myślał o kolejnych przeciwnikach, a Jóźwik miał być jedynie przystankiem w drodze do kolejnych wyzwań.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Gimper od razu wchodzi w wymiany, szuka sprowadzenia Czarek. Działowy szybko wraca i seryjne sierpy lądują na głowie „Czarmagedona”. I odpowiada Jóźwik! Znokdaunowany Gimper musi się bronić, ale przetacza Czarka. Zmienia pozycje z łatwością Działowy, walka wraca na nogi. Świetny prawy Jóźwika, ale obaj mocno zmęczeni. Obaj trafiają w krótkiej wymianie, „Czarmagedon” zaczyna coraz częściej sięgać głowy rywala.

Sprawdź!  Tańcula wskazał kwotę, jaką musiałby dostać od KSW za walkę: "Za 50 tysięcy to nawet moi trenerzy by się nie zgodzili, ale za..."

RUNDA 2

„Czarmagedon” rzuca się z serią! Celna kombinacja na głowę Gimpera, któremu udaje się przenieść pojedynek do parteru. Zyskuje siły Działowy, który zaznacza pozycję uderzeniami. Przejście do północ-południe i półgarda z drugiej strony – cały czas w ofensywie Gimper, który zdobywa dosiad… ale tylko na moment. „Czarmagedon” nie wygląda źle, obija oponenta z dołu, ale to Działowy kończy rundę z góry.

RUNDA 3

Jóźwik atakuje prostymi ciosami, potwornie zmęczony Gimper, który szuka sprowadzenia. Broni to „Czarmagedon” i prawie zachodzi za plecy! Działowy z góry, ale nie wygląda jakby miał siły na skończenie. Ciasno trzyma go Jóźwik, który atakuje też, bo póki co przegrywa tę walkę na punkty. Gimper podnosi się na moment, ale Jóźwik nie wykorzystuje szansy na powrót do stójki. Działowy wchodzi do półgardy i inteligentnie wyczekuje do ostatniej sekundy pojedynku.

Oficjalny wynik: Tomasz „Gimper” Działowy wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.