FAME MMA

(VIDEO) Potężne ciosy Arkadiusza Tańculi! Marcin Malczyński rozbity w 28 sekund!

W starciu kategorii półciężkiej do klatki powrócili zawodnicy dobrze znani z poprzednich edycji Fame MMA. Były mistrz Marcin Malczyński zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Tańcula vs Malczyński

Malczyński zadebiutował na gali Fame MMA 5 i od razu zmierzył się o mistrzowski pas. Jego rywalem był Marek Hoffmann znany pod pseudonimem „AdBuster”. Malczyński zwyciężył starcie po jednogłośnej decyzji sędziów i zdobył tytuł.

Stracił go jednak już w kolejnym pojedynku na Fame MMA 9 w walce z Jakubem Flasem. „Kubańczyk” zmasakrował mistrza lowkickami i już w pierwszej rundzie skończył pojedynek, odbierając mu pas. Zawodnik powrócił do klatki po 7-miesięcznej przerwie, a po walce z Tańculą ma podjąć decyzję, czy kontynuować przygodę z MMA.

„Aroy”, którego bilans to 3-1 Powraca po najbardziej wykańczającej walce w karierze. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Mateuszem Murańskim. W konflikt zawodników był mocno zaangażowany ojciec Murana Jacek Murański, który jest autorem największych „dymów” w polskich freak fightach.

„Aroy” wygrał tamten pojedynek, jednak w ostatniej rundzie walczył niemal nieprzytomny i zemdlał krótko po zakończeniu starcia.

Arkadiusz Tańcula vs Marcin Malczyński walka FAME MMA 11

Runda 1:

Sprawdź!  Wiemy jak będzie wyglądać "klatka rzymska". Arkadiusz Tańcula zawalczy w niej z Jackiem Murańskim na FAME MMA 12.

Malczyński szybko ruszył do przodu, ale Tańcula skarcił go świetnym sierpem. Marcin ruszył po nogi, ale ta próba została wybroniona i trzymając rywala w podchwycie w parterze zasypał rywala kanonadą ciosów, po których sędzie przerwał pojedynek. Arkadiusz Tańcula pokonał przez TKO Marcina Malczyńskiego w 1. rundzie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.