UFC

(Video) ALEŻ OTWARCIE! Alexander Hernandez pokonuje cięższego rywala już w 1. rundzie UFC Vegas 38!

UFC powraca do kompleksu Apex z galą UFC Vegas 38! Kartę główną rozpoczyna po wypakowanej po brzegi dywizji lekkiej, a zmierzą się w niej Alexander Hernandez oraz Mike Breeden!

Alexander Hernandez, który nosi taki sam przydomek jak jego imiennik dzierżący pas dywizji piórkowej – „The Great”, nie jest no namem w świecie UFC. Fighter stoczył już 7 pojedynków, z których 4 zwyciężył. Już w debiucie pokonał Beneila Dariusha przez KO w pierwszej rundzie! Niestety od porażki z Donaldem Cerrone w 2019 roku, Hernandez nie potrafi ustabilizować formy. Zawodnik na zmianę wygrywa i przegrywa, ma serię 2-3 w ostatnich pięciu starciach, a po raz ostatni wystąpił na UFC Fight Night 186 w lutym. Jednogłośną decyzją Alexandra Hernandeza pokonał Thiago Moises.

Mike Breeden jest starszy o 3 lata, a do tego będzie to jego debiut w największej organizacji MMA. Zawodnik występujący pod przydomkiem „Money” mógł występować w federacji w ubiegłym roku. Niestety w programie Contender Series Dany White’a poległ po jednogłośnej decyzji z Anthonym Romero. Po dwóch wygranych z rzędu Breeden otrzymał jednak angaż w UFC.

Przebieg walki

Runda 1

Breedan od razu spróbował ostrego ataku, ale po chwili to Hernandez pokazał, kto jest faworytem. Debiutant napierał, ale prawie został obalony. Próba sprowadzenia skończyła się klinczem, po którym The Great posłał sierp. Zaraz mamy kolejne ciosy, próbę sprowadzenia i wejście w wymianę! Hernandez posyła kombinację lewy-prawy, wybija szczękę rywala i kończy go prawym na ucho!

Sprawdź!  "Jak chcesz odejść, to droga wolna." Dana White nie będzie trzymać Francisa Ngannou siłą

Oficjalny werdykt: Alexander Herandez wygrywa przez TKO w 1. rundzie (1:20)!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.