PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Tym razem liście nie pomogły! Jest nagranie z narożnika Oknińskiego! Tak motywował syna w trakcie walki

Za nami gala Prime Show MMA 4, podczas której doszło do pojedynku Adama Oknińskiego z byłym mistrzem KSW Arturem Sowińskim.

Początkowo rywalem Oknińskiego miał być Norman Parke, jednak kilka dni przed eventem doszło do sporego zamieszania. Irlandczyk miał zacząć stawiać nowe warunki i finalnie nie dogadał się z federacją, która zapowiedziała, że zawodnik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej.

Miejsce „Stormina” zajął „Kornik”, który jeszcze w piątek przekazał kibicom, że kończy współpracę z KSW, żeby toczyć właśnie m.in. pojedynki freakowe. Tego samego dnia został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA i na gali w Szczecinie zadebiutował w nowej organizacji.

Liście Oknińskiego nie pomogły!

Adam Okniński w klatce miał wielką przewagę warunków fizycznych, był większy i cięższy prawdopodobnie nawet o ponad 20 kilogramów. Nie potrafił jednak wykorzystać swoich atutów i w stójce znacznie lepiej radził sobie były mistrz KSW.

„Kornik” polował m.in. na wątrobę i trafiał mocnymi ciosami, jednocześnie unikając ciężkich pięści rywala. Ostatecznie walka rozstrzygnęła się decyzją sędziów, którzy jednogłośnie wskazali zwycięstwo Sowińskiego.

Sprawdź!  "Don Kasjo" ostro o Najmanie po konferencji MMA-VIP: "On jest upadkiem człowieka. Cała rodzina musi się za niego wstydzić"

W jednej z przerw mogliśmy zobaczyć, jak trener Okniński w ogromnych emocjach tłumaczy synowi, jak ma walczyć. W pewnym momencie podobnie jak miało to miejsce np. w starciu „Ferrariego”, chciał zmotywować swojego syna i wyprowadził dwa liście.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.