FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga atakuje Natana Marconia! Odepchnął go na face-to-face!

Dziś o godzinie 20:00 zaczęła się druga i ostatnia konferencja prasowa przed galą Fame MMA 16. Kibice oczywiście jak zawsze oczekiwali „dymów”!

-> Oglądaj Fame MMA 16 TUTAJ!

Największa federacja freak fight w Polsce po raz kolejny w tym roku zorganizuje niezwykle ekscytujące wydarzenie! Na Fame MMA 16 wystąpią znane postaci z poprzednich gal, jak liczący na poprawę fatalnego rekordu “Daro Lew”, faworyt publiczności Robert Pasut, czy jego oponent – Jacek Murański.

Na gali nie brak konfliktów do wyjaśnienia, a największy z nich rozpętał się podczas pierwszej konferencji. Adrian “Polak” Polański nie mógł podarować Patrykowi Domke spoliczkowania i ochrona miała pełne ręce roboty! Awantura zresztą przeniosła się też na zaplecze.

Do tego po pokonaniu “Bomby” na Fame MMA 16 PPV powraca też Władca PiekiełAmadeusz “Ferrari” Roślik. Jego oponentem będzie Mariusz „Hejter” Słoński, który ostatnią walkę przegrał w zaledwie 68 sekund.

Szeliga atakuje Marconia!

Pierwszy panel konferencji przebiegał dość spokojnie, a jednym z głównych wątków był oczywiście Natan Marcoń. W pewnym momencie do mikrofonu podszedł były zawodnik FAME, „Medusa”, z pytaniami od swoich fanów.

Sprawdź!  Mateusz Morawiecki wypowiedział się w sprawie afery influencerów! Mocne słowa po materiale Wardęgi [WIDEO]

Te oczywiście dotyczyły głównie brania niedozwolonych środków przez „Boga Estetyki”. Jego odpowiedzi nie spodobały się kolejnej osobie stojącej blisko mikrofonu, Piotrowi Szelidze.

„Szeli” zaczepnie zapytał Marconia „co trzeba robić, by mieć tak idealną sylwetkę?” i ile trzeba przyjąć testosteronu. Wywiązała się krótka dyskusja, po której Natan zaczął przedrzeźniać Szeligę. Ten nie wytrzymał i rzucił się na debiutanta FAME 16.

Po interwencji ochrony doszło do kolejnej krótkiej wymiany zdań, a prowadzący konferencję zorganizowali face to face Marconia i Szeligi. Piotrek nie wytrzymał i odepchnął „Boga Estetyki”!

Fame MMA 16: Kursy bukmacherskie

Galę FAME 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Federacja jak zawsze dostarcza wielu wrażeń prezentując twarze uwielbiane przez fanów. Na FAME 16 PPV pojawią się znani „Dzinold” i „Bandura”, a sporo emocji wywołuje czasu debiut Natana „Boga Estetyki” Marconia!

Sprawdź!  Murański zapowiada hitową walkę: "Tego Polska jeszcze nie widziała. Będą o tym trąbiły europejskie a może i światowe media"

-> Obstaw FAME MMA 15 bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.