FAME MMA

Norman Parke odpowiada na słowa Popka: „Dzi*ka! Oddasz mi wszystkie złote zęby, a oszczędzę twoje życie”

Za nami gala EFM SHOW 2 w Bułgarii, na której kolejny pojedynek bokserski stoczył Norman Parke. Były mistrz UFC zapowiada kolejne zwycięstwo w tej formule.

Stormin na wczorajszej gali zmierzył się z Maciejem Jewtuszko. Parke zdominował starcie i po trzech odsłonach trwających trzy minuty zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. Zawodnik przyznał jednak, że wolałby walczyć w formule cage box, czyli w najmniejszym ringu świata.

Dla Normana Parke to już drugie zwycięstwo w boksie. W kolejnym starciu zmierzy się z Borysem Mańkowskim, a następnie chciałby zawalczyć z Popkiem. Stormin już wcześniej rzucał wyzwanie raperowi. Proponował m.in. pojedynek bez limitu czasowego i w kategorii open.

Popek przyjął wyzwanie, gdyż chciałby sprawdzić się w walce z tak mocnym zawodnikiem, jak Parke. Początkowo wypowiadał się z szacunkiem o Storminie, jednak w sieci pojawiło się nagranie, na którym obraża fightera.

Parke w rozmowie z mma.pl tak skomentował wypowiedź Popka:

– Będzie ze mną walczyć. Będzie próbował znokautować mnie jednym ciosem. Ale wszyscy wiemy. że mam głowę jak kamień. On się zmęczy i w drugiej rundzie sprowadzę go do parteru. Będzie się trząsł jak wielka foka i nie będzie mógł wstać. Przytrzymam go i będę rozbijał. „Dawaj złote zęby, to cię oszczędzę.

Dam mu jedną szansę. Dawaj wszystkie, nie jeden złoty ząb, a zachowasz swoje życie – dodał i wypowiedź o Popku zakończył słowem – Dzi*ka!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek znów lżejszy od rywala! "Dość pie***lenia, bijemy się na śmierć i życie!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.