High League

(VIDEO) Paweł Bomba przekonany o wygranej! „Ferrari” bez szans? „Boi się mnie. To na punkty się nie skończy”

Walką na High League 4, w której jest najwięcej złej krwi, zdecydowanie można określić pojedynek Pawła Bomby z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem. Popularny „Scarface” zdradził w ostatnim wywiadzie, co stanie się w klatce.

Konflikt Pawła Bomby i Amadeusza „Ferrariego” eskalował bardzo szybko. Roślik pojawił się na gali High League 3 u boku Zusje, byłej parterki „Scarface’a”. Freak fighter przyznał, że widząc parę blisko klatki wpłynęło to na jego emocje w starciu z „Tarzanem”. Ostatecznie przegrał, a całość nie trwała nawet minuty.

Tuż po tym doszło do niemałej awantury. Bomba starł się z „Ferrarim” schodząc do szatni, a w ruch poszły krzesła. Od tamtej pory raz za razem pojawiały się nowe pogróżki z obu stron, a Amadeusz Roślik między innymi dał zakaz wjazdu do Warszawy „Scarface’owi”. Starcie obu zawodników zdawało się być nieuniknione, choć obaj występują w różnych federacjach.

Koniec końców HIGH League i Fame MMA dogadało się w sprawie wypożyczenia „Ferrariego”, który zmierzy się z Pawłem Bombą 17 września w Gliwicach na zasadach MMA.

Amadeusz „Ferrari” boi się Pawła Bomby?

Może się wydawać, że w walce z takimi emocjami w grze zobaczymy szaleńcze akcje już od pierwszych sekund. Paweł Bomba w rozmowie z Fansportu TV zdradził jednak, że ten pojedynek będzie prowadzony spokojnie, bo rywal się go po prostu boi.

Sprawdź!  Artur Szpilka komentuje słowa trenera Oknińskiego: "Może się to obrócić przeciwko niemu. A Denis musi wiedzieć, że..."

Będzie. Będzie, bo on się boi, więc nie rzuci się na mnie. Widziałeś, jak stałem przed nim otwarty, jak mu mikrofon zabrałem, to się na mnie nie rzucił. A ja teraz nie polecę na pałę, bo chcę pokazać jak się biję.

„Scarface” jest przekonany o swojej wygranej. Freak fighter mimo o wiele mniejszego doświadczenia w klatce uważa, że będzie dominował i na sto procent skończy „Ferrariego” przed czasem. Wciąż jednak zastanawia się nad sposobem w jaki to zrobi.

Będę go rozbijał, nie punktował, bo to na punkty się nie skończy. Będę go rozbijał i ubiję… albo uduszę? Uduszę chyba.

Fajnie będzie, jak mu odetnę ten prąd, jak będzie łapał powietrze jak rybka bez wody… to będzie niezłe!

Kursy bukmacherskie na walkę „Scarface” vs „Ferrari”!

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Don Diego" mocno o Załęckim: "W du**e mam Denisa i jego uliczne akcje. Życie to nie ulica"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.