High League

(VIDEO) „pashaBiceps” zaskakuje szybkością przed debiutem na High League 2! Jest nagranie z treningu na tarczach

Ostatnie dni dzielą nas od drugiej edycji High League. Federacja powraca z kolejnymi ciekawymi zestawieniami freakowymi i emocjonującymi debiutami.

W main evencie sobotniego wydarzenia Jarosław Jarząbkowski znany jako „pashaBiceps” zmierzy się z Michałem „Owcą” Owczarzakiem. Dla obu zawodników jest to całkowity debiut w sportach walki. Nie będzie to jednak MMA, a boks w małych rękawicach.

„Owca” od kilku miesięcy przygotowuje się do starcia pod okiem legendarnego Zbigniewa Raubo. Trener szkolił m.in takich zawodników jak Artur Szpilka czy Krzysztof Włodarczyk. Natomiast „pashaBiceps” sporty walki trenuje od dłuższego czasu i do starcia przygotowuje się w klubie WCA.

Galę High League 2 obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Do sieci trafiło nagranie z treningu Jarząbkowskiego. Zaprezentował on swoją formę na tarczach i popisał się imponująca szybkością. Według dużej części Internautów jego rywal nie ma większych szans.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Don Kasjo tłumaczy, dlaczego nie obawia się Denisa: "Ludzie się boją mu odpowiedzieć. Nie wiadomo co takiemu odbije, wyciągnie nóż czy podejdzie z kolegami"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.