Boks

(VIDEO) Pasażer sprowokował Tysona! Były mistrz świata nie wytrzymał i zadał kilka ciosów!

Media obiegło nagranie, na którym Mike Tyson miał zadać kilka ciosów pasażerowi samolotu. Mężczyzna tak długo prowokował byłego pięściarza, aż ten nie wytrzymał.

O zdarzeniu donosi portal TMZ Sports. Do zajścia miało dojść w nocy w środę, na pokładzie samolotu w trakcie lotu z San Francisco na Florydę. Na nagraniu opublikowanym przez TMZ możemy zobaczyć, jak przebiegła cała ta sytuacja.

Mike Tyson sprowokowany przez pasażera samolotu

Według naocznych świadków Mike był spokojny i pozytywnie nastawiony do innych osób znajdujących się w samolocie. Niestety pasażer, który usiadł za byłym mistrzem świata, nie mógł opanować emocji i cały czas zaczepiał oraz prowokował Tysona.

Mężczyzna był świadomy tego, że jest nagrywany i nie zamierzał się uspokoić. Tyson najpierw miał zwrócić się do niego i poprosić go o to, by przestał się tak zachowywać. W końcu puściły mu nerwy i zadał kilka ciosów. Inny pasażer natomiast próbował uspokoić „Bestię”.

Na materiale opublikowanym przez TMZ widzimy ślady na głowie pasażera oraz rozerwaną koszulkę. Po wylądowaniu Tyson opuścił samolot, natomiast mężczyźnie udzielono pomocy medycznej i o całym zajściu została poinformowana policja.

Sprawdź!  Mike Tyson o narkotyku, który odmienił jego całe życie: "To piękne lekarstwo, ale ludzie nie patrzą na to w ten sposób"

Nagranie z całego zajścia znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.