FAME MMA

(VIDEO) Padły bardzo mocne słowa! Marcin Wrzosek odpalił się przed walką z Don Kasjo!

Przed nami pierwsza konferencja gali FAME MMA 12, gdzie w walce wieczoru Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się z zawodnikiem KSW – Marcinem Wrzoskiem. Na dzisiejszej konferencji padło mnóstwo bardzo mocnych słów i widać, że napięcie między zawodnikami jest coraz większe. Co ciekawe według bukmacherów Wrzosek jest skazywany na porażkę i eksperci przewidują zwycięstwo Życińskiego!

Wrzosek to były mistrz KSW w kategorii piórkowej, który wygrał 14 z 21 pojedynków, w tym 8 przed czasem. Tym razem spróbuje jednak swoich sił w całkiem nowej formule, gdyż zawalczy w boksie, w którym jego przeciwnik ma spore doświadczenie.

„Don Kasjo” w amatorskim boksie stoczył ponad 70 pojedynków. Na gali FAME MMA próbował swoich sił w mieszanych sztukach walki, jednak powrócił do formuły bokserskiej. Najpierw zmierzył się z Marcinem Najmanem, jednak starcie zostało przerwane po tym, jak sędzia zdyskwalifikował „El Testosterona”.

Następnie na FAME MMA 10 w main evencie zmierzył się z innym zawodowcem, Normanem Parke. Walczyli oni w dużych rękawicach i żaden z zawodników nawet nie posłał swojego przeciwnika na deski. Po pięciu rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i jednomyślnie wskazali zwycięstwo „Stormina”.

Sprawdź!  Bracia Oleksiejczuk wypowiadają wojnę freakom – „Musimy wyczyścić to wszystko”

Parke walczył również z Marcinem Wrzoskiem, jednak w formule MMA. Na gali KSW 50 Irlandczyk zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów. „Stormin” przyznaje, że Polish Zombie ma dobrą stójkę, a „Don Kasjo” nie wykorzystuje swoich atutów.

Konferencja FAME MMA 12 – Wrzosek vs Don Kasjo

Na trzeciej części konferencji pojawili się m.in. zawodnicy walki wieczoru. Wrzosek wyjaśnił, że początkowo nie miał spięcia z Życińskim, jednak gdy pojawiła się możliwość takiego pojedynku długo się nie zastanawiał.

„Nie było spiny, ale pojawiła się możliwość walki. Na początku był to dla mnie czysto rozrywkowo-sportowy wyskok. Tam gdzie jest hajs i fejm się pojawiam, ale za to, że mnie nazwał niewybrednie mam ochotę go rozkurwić. Najpierw zrobię to w ringu, przed walką nie podniosę na niego ręki. Ale wydaje mi się, że po walce złapiemy się na solóweczkę. (…)” – powiedział Wrzosek.

Don Kasjo odpowiedział – Zamknij ryj, powinni wziąć translatora, dziwie się, że nie ma tu tłumacza jak mówisz. Ja wszystko udowodniłem, w pierwszej walce zlałem mistrza i po co mi kolejne sportowe walki. Jedynie mógłbym zawalczyć z Khabibem, jakby go ściągneli z emerytury. W pierwszej walce zlałem Adriana Polaka, a Ty jesteś mniejszą pizdą i zleje Cie jak psa.

Jesteś w chuj wolny, zamykasz oczy jak bijesz ciosy, zamykasz oczy jak przyjmujesz ciosy. Jedynie masz dobry zasięg ale nie umiesz tego używać” – skwitował Wrzosek.

Sprawdź!  "Takiemu zje*owi złotówki bym nie zapłacił za pojedynek" - Marcin Najman i Jacek Murański na wojennej ścieżce

Później atmosfera była jeszcze bardziej gorąca. Poniżej wszystkie wypowiedzi Wrzoska i Życińskiego:

Co ciekawe organizacja FAME zakontraktowała Mateusza Murańskiego, który na tej samej gali zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w rewanżowym starciu.

Na koniec poinformowano również o zakontraktowaniu… Jacka Murańskiego! Ojciec Mateusza Murańskiego zawalczy na FAME 13.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.