FAME MMA

(VIDEO) Jacek Murański zawalczy na gali FAME MMA 13! Razem z synem doszedł do porozumienia z organizacją

Już w listopadzie odbędzie się gala FAME MMA 12! W niedzielę byliśmy świadkami pierwszej konferencji prasowej przed zbliżającym się wydarzeniem, gdzie w walce wieczoru Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Na konferencji poznaliśmy kolejne nazwiska i zestawienia.

Organizacja zaskoczyła wszystkich i na FAME 12 zobaczymy pojedynek Mateusza Murańskiego, który stoczy rewanżową walkę z Arkadiuszem Tańculą.

Murański doszedł do porozumienia z FAME MMA i tym samym podpisał kontrakt na jedno, rewanżowe starcie, w którym zapowiada nokaut na Tańculi przed czasem. Podczas konferencji powiedział, że jeśli pokona Tańculę to nie wyklucza walki o pas z Kubańczykiem.

Oprócz pojedynku Mateusza została ogłoszona walka jego ojca – Jacka Murańskiego. Przypomnijmy, że Jacek Murański miał walczyć już m.in. z Marcinem Najmanem, który proponował mu starcie w jego federacji MMA-VIP.

Do takiego pojedynku na pewno nie dojdzie, a Jacek Murański będzie wyjaśniał w klatce konflikt z reżyserem Konradem Niewolskim i zawalczy z kimś z jego kręgów. Rywala Jacka poznamy na konferencji przed FAME 13.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.