UFC

Oleksiejczuk po nokaucie rzuca wyzwanie zawodnikowi z rankingu kategorii średniej!

Michał Oleksiejczuk rzucił wyzwanie kolejnemu zawodnikowi. Polak w następnym starciu chciałby zmierzyć się z zawodnikiem z rankingu kategorii lekkiej.

„Husarz” w nocy z soboty na niedzielę stoczył kolejną walkę w federacji UFC. Tym razem zadebiutował w kategorii średniej i zmierzył się z Samem Alveyem. Polak nie dał rywalowi najmniejszych szans. Zaraz po rozpoczęciu starcia posłał go na deski, a gdy walka wróciła do stójki, ustrzelił go potężnym lewym sierpowym, po którym sędzia przerwał pojedynek.

Oleksiejczyk rzuca wyzwanie

Polak po walce postanowił rzucić wyzwanie kolejnemu rywalowi. „Husarz” w następnym starciu chciałby zmierzyć się z Uriahem Hallem, który aktualnie zajmuje 12 miejsce w rankingu kategorii średniej. Podczas konferencji Oleksiejczuk powiedział:

– [Transkrypcja lowking.pl] Odkąd zmieniłem klub i zacząłem trenować w Ankos MMA Poznań, jestem coraz lepszym zawodnikiem MMA, bardziej przekrojowym. Dzisiaj to pokazałem. Oprócz tej mojej stójki, którą zawsze miałem na dobrym poziomie, to zaprezentowałem dzisiaj obronę obaleń, nie panikowałem w parterze. Zrobiłem bardzo duży progres. Zawsze jest coś do poprawy, ale jestem z siebie bardzo zadowolony.

– Chciałbym zawalczyć z Uriahem Hallem. Jest w rankingu, więc wyzywam go na pojedynek. Chcę się bić ze strikerami. Jestem tutaj po to, aby dawać efektowne walki. Chcę te pojedynki toczyć w stójce. Po prostu chcę, żeby to były efektowne pojedynki. Dlatego wyzwałem go na walkę. Dalibyśmy bardzo dobry pojedynek.

Źródło: Youtube

Sprawdź!  Colby Covington atakuje Joannę Jędrzejczyk! "Nie wściekaj się i nie pi***ol głupot..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.