PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Okniński robi show! Z piłą łańcuchową w ręce przerywa konferencję Prime: „Tak pałkę rozwalimy! Łaaaa!”

Mirosław Okniński robi dymy przed galą Prime Show MMA 4! Przyszedł na konferencję z piłą łańcuchową i pokazał, jak Norman Parke zostanie zniszczony w klatce!

Już w sobotę odbędzie się czwarta edycja Prime Show MMA, podczas której do klatki powróci „Stormin”. Były zawodnik takich federacji jak KSW czy UFC stoczy kolejną walkę freakową. Ponownie zmierzy się ze sporo większym od siebie przeciwnikiem.

Trener Okniński przerywa konferencję Prime!

Tym razem rywalem Parke będzie Adam Okniński, syn jednego z najlepszych w Polsce trenerów MMA. „Stormin” będzie tutaj miał ogromną przewagę doświadczenia, gdyż ma za sobą 39 zawodowych pojedynków, w tym 30 zwycięstw. Okniński natomiast stoczył 6 profesjonalnych walk i wygrał 4 razy.

Okniński nie przepuścił okazji na zrobienie dymów i wparował na konferencję z piłą łańcuchową w rękach. Następnie przepiłował kij baseballowy i wykrzyczał – Tak pałkę rozwalimy! Nie ma zabawy, będzie walka! Jedziemy! Będzie bity! Będzie leżał! Będzie płakał!

Natomiast Adam dał w prezencie swojemu rywalowi przepiłowany kawałek kija baseballowego. Nagranie z całego zdarzenia możesz znaleźć poniżej:

Sprawdź wywiad z trenerem Oknińskim po konferencji Prime Show MMA i awanturze z Anną Andrzejewską:

Sprawdź!  Parke podpisał kontrakt z Clout MMA? "Matrix" jest otwarty na walkę i proponuje widowiskową formułę!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.