KSWPRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” chce walki z Pudzianowskim! „Jedyne wyzwanie dla mnie widzę z Pudzianowskim. W boksie, małe rękawice”

Kasjusz Życiński podczas wczorajszej konferencji wskazał zawodnika, z którym chciałby zmierzyć się, jeśli wygra z „Popkiem” na Prime Show MMA.

„Don Kasjo” ma na swoim koncie pojedynki w różnych formułach, jednak nie ukrywa, że najbardziej interesują go walki w boksie, w którym pokonał już m.in. Najmana, byłego mistrza KSW Wrzoska, „Boxdela”, czy Murańskiego. Przegrał jedynie z Normanem Parke.

Teraz zdecydował się na kolejne nietypowe wyzwanie i zmierzy się z debiutującym w tej formule „Popkiem”. Podczas poniedziałkowej konferencji zdradził, że jeśli uda mu się rozbić rapera, to chciałby stoczyć wielki pojedynek i zawalczyć z Mariuszem Pudzianowskim.

„Don Kasjo” chce walki z Pudzianowskim!

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy mówi o takim zestawieniu. Już wcześniej wielokrotnie wspominał, że przyjąłby takie starcie, był również otwarty na pojedynek z „Bombardierem” czy też Floydem Mayweatherem Jr’em:

Chętnie w boksie zawalczyłbym z Bombardierem z Afryki, tym co miał walczyć w KSW. Chętnie wyszedłbym też do pojedynku z Pudzianem. Nawet wygrany z walki Logan Paul vs Floyd Mayweather Jr mógłby ze mną zawalczyć – mówił podczas konferencji FAME 10, a przed poprzednią galą wspomniał o jeszcze innych pięściarzach – Floyda bym rozwalił, ale z Tysonem Furym bym nie wygrał, z Joshuą, z Wilderem.

Tym razem ponownie poruszył temat walki z Mariuszem Pudzianowskim oraz oświadczył, że nie robi sobie żartów i wyszedłby do byłego strongmana w boksie w małych rękawicach, jeśli tylko szefowie organizacji KSW zezwoliliby na takie zestawienie, co jest bardzo mało prawdopodobne:

Sprawdź!  Materla przyjmie ofertę i zawalczy na KSW 66? Kawulski o jego powrocie do organizacji: "Złożyliśmy ofertę adekwatną do ostatnich miesięcy jego funkcjonowania"

– Najpierw znokautuję „Popka” w pierwszej rundzie albo chwilę się z nim pobawię. Potem chętnie bym zawalczył taką sportową walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Ale w boksie, tylko że w małych rękawicach. Ja bym przyszedł chętnie, jakby Kawulski poszedł na ustępstwo i dał jedną walkę bokserską. Zgodziłbym się na te małe.

– Jeżeli Pudzianowski by wygrał najbliższą walkę. Nawet bym poprosił o tę walkę, bo chętnie bym się sprawdził. Jeżeli „Popek” mnie nie ustrzeli. Jeżeli ustrzeli, to nie ma sensu. Pudzianowski leżał po ciosie od „Popka”, to chętnie bym się sprawdził. Jedyne wyzwanie dla mnie widzę z Pudzianowskim, małe rękawice, boks.

– (…) Chętnie bym się sprawdził, ale to czysto sportowo, bo mam do niego wielki szacunek za jego osiągnięcia i determinację. Jest przykładem sportowa z krwi i kości.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs. „Popek Monster

Walkę wieczoru, jak i całą galę Prime MMA 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowo a start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Zimmermann podszedł za blisko! Intensywne face-to-face przed KSW 71!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.