PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Stifler” i „Bombardier” twarzą w twarz! Prawie 60 kilogramów różnicy!

Na ceremonii ważenia poprzedzonej media treningiem przed galą Prime Show MMA 2: Kosmos zobaczyliśmy ostatnie spotkania twarzą w twarz między zawodnikami przed walką.

Już dziś o 19:45 w Gdyni Arena startuje gala Prime Show MMA 2. Podczas niej zobaczymy aż 12 niesamowitych pojedynków, a w tym konfrontację znanego z walk na gołe pięści Adama Soroko z Pawłem Tyburskim, czy byłych fighterów KSW: Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski. Ci ostatni spotkają się w walce wieczoru wydarzenia.

Spore zainteresowanie wzbudza też pojedynek Damiana „Stiflera” Zduńczyka z „Bombardierem”. Podczas oficjalnej ceremonii ważenia poznaliśmy różnicę w wadze obu zawodników. Senegalczyk jest blisko o 60 kilogramów cięższy od byłej gwiazdy Warsaw Shore! „Stifler” nic sobie jednak zdaje z tego nie robić.

Nie robi na mnie wrażenia, nie. Ale będzie zaje***ście.

-> Obstaw Prime Show MMA 2 BEZ RYZYKA!

„Stifler” jest zdecydowanym underdogiem w zestawieniu z Senegalczykiem. Co więcej, bukmacherzy sugerują, że pojedynek może zakończyć się już w 1. odsłonie! Wszystko zweryfikuje klatka, ale Polak będzie musiał bardzo uważać, by nie dać się trafić.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Kasjo" o Soroko! "Zawiódł mnie. Poświeciłem mu bardzo dużo czasu, żeby..."

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.