KSW

KSW 88: Vojcak nokautuje Gawryjołka! Ekspresowa wygrana „Mutanta” [WIDEO]

Kolejnym pojedynkiem podczas XTB KSW 88 było starcie w królewskiej kategorii wagowej. Niepokonany Kamil Gawryjołek zmierzył się ze Stefanem Vojcakiem.

Odbierz bonusy na XTB KSW 88!

Walczący pod pseudonimem „Mały” 26-latek zaliczył kapitalne wejście do największej polskiej organizacji MMA. Gawryjołek zadebiutował w KSW niemal dokładnie rok temu mierząc się z Markiem Samociukiem. Kamil rozbił go ciosami już w 1. rundzie, sprawiając tym samym niemałą sensację. Polak wracał do klatki jeszcze dwukrotni i za każdym razem zwyciężał w 1. rundzie. W ostatnim występie poddał Zsolta Ballę w zaledwie 70 sekund.

Przeciwnikiem Gawryjołka na XTB KSW 88 był Stefan Vojcak. Słowak jeszcze do niedawna pozostawał niepokonany, notując serię 6. zwycięstw z rzędu. „Mutant” zadebiutował w lipcu i od razu spotkał się z czołowym ciężkim – Darko Stosiciem. Serb znokautował go w ostatniej rundzie.

XTB KSW 88. Gawryjołek vs Vojcak – RELACJA

RUNDA 1

Mocna wymiana pojedynczych kopnięć w pierwszych sekundach. Gawryjołek świetnie obronił próbę sprowadzenia. Trafił Stefan Vojcak! Padł na matę „Mały” po prawym prostym, a sędzia przerwał walkę po kilku kolejnych ciosach w parterze!

Sprawdź!  Szybki nokaut na otwarcie KSW Epic! Kacprzak demoluje Brysza! [WIDEO]

Wynik walki: Stefan Vojcak wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.