UFC

(VIDEO) Nikita Krylov brutalnie kończy Gustafssona! CZWARTA porażka Szweda!

W O2 Arenie zobaczyliśmy powrót Alexandra Gustafssona do dywizji półciężkiej! Były pretendent do pasa mistrzowskiego na UFC Londyn zmierzył się z Nikitą Krylovem.

Nikita Krylov nie występuje pod żadną flagą w największej federacji MMA na świecie. Urodzony w Ukrainie zawodnik poprosił o nieumieszczanie flagi kraju na spodenkach przed kilkoma miesiącami w związku z wojną i tak pozostało. „The Miner” nie miał przed londyńską galą najlepszej serii – w lutym ubiegłego roku Magomed Ankalaev pokonał go jednogłośną decyzją, a w marcu obecnego roku Paul Craig poddał go trójkątem nogami.

Alexander Gustafsson nie potrafił pozbierać się po drugiej porażce z Jonem Jonesem na UFC 232. Szwed zmierzył się jeszcze kilka miesięcy po tym z Anthonym Smithem, który poddał go w 4. rundzie. Próba podbicia dywizji ciężkiej również spełzła na niczym. „The Mauler” odklepał już w pierwszej odsłonie po balasze z rąk Fabricio Werduma i postanowił powrócić do kategorii półciężkiej.

Krylov vs. Gustafsson – przebieg walki

Runda 1

Fighterzy niemal od razu atakują się nawzajem, a Gustafsson pada po prawym cepie przeciwnika! Kylov posyła kolana na wstającego Szweda. Powrót na środek klatki, Nikita atakuje prostymi i kopnięciem na korpus, „The Mauler” ratuje się klinczem. Tam otrzymuje krótki, ale bardzo mocny lewy, po którym pada na matę! Nikita Krylov zasypuje Szweda ciosami i sędzia Marc Goddard kończy walkę!

Oficjalny wynik: Nikita Krylov wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.