UFC

(VIDEO) Molly McCann szybko rozprawia się z rywalką na gali w Londynie!

Na gali UFC Londyn nie mogło zabraknąć Molly McCann! Popularna „Meatball” w O2 Arenie spotkała się z Hannah Goldy.

Molly McCann do walki na UFC Londyn podchodziła niesiona dwoma zwycięstwami z rzędu. Fighterka z Liverpoolu pokonała we wrześniu ubiegłego roku Ji Yeon Kim jednogłośną decyzją, a pół roku później wystąpiła w O2 Arenie. Wtedy Luana Carolina nie wstała po obrotowym łokciu.

Naprzeciwko Angielki stanęła Hannah Goldy. Amerykanka otrzymała szansę od UFC po wygranej przez jednogłośną decyzją w Dana White’s Contender Series, jednak zaczęła od falstartu. Zarówno Miranda Granger, jak i Diana Belbita nie dawały jej najmniejszych szans i pewnie dominowały. Goldy zdołała się odbić od dna poddając już w pierwszej rundzie Emily Whitmire.

McCann vs Goldy – przebieg walki

Runda 1

McCann ruszyła z prawym, zawodniczki wylądowały w klinczu. Dobre kolano w wykonaniu Amerykanki. Angielka wywiera mocną presję niesiona okrzykami kibiców znajdujących się w O2 Arenie. Goldy skraca dystans i dociska rywalkę do siatki, „Meatball” udaje się uciec. Kopnięcie i zejście w nogi w wykonaniu Amerykanki, zostaje za to ukarana kontrą. McCann wyłapuje kopnięcie i przewraca oponentkę, ale unika parteru. Goldy wstaje i otrzymuje potężną szarżę od fighterki z Liverpoolu! McCann trafia prawym, a zaraz dokłada obrotowy łokieć! Goldy pada, a Molly McCann zasypuje przeciwniczkę, aż sędzia przerywa pojedynek!

Oficjalny wynik: Molly McCann wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.