Punch Down

(VIDEO) Niewiarygodna siła armwrestlera! Po tym nokaucie „Arnold” został wyniesiony na noszach!

Na gali PunchDown 4 miał miejsce jeden z najcięższych nokautów w historii slapfightingu. Zawodnik po jednym ciosie musiał opuścić salę na noszach. Kolejna gala odbędzie się już 22 października!

PunchDown to federacja, która organizuję pojedynki na liście, w tym turniej, którego stawką są duże pieniądze oraz starcia dodatkowe, czyli superfighty. Już 22 października PunchDown powróci na piątej edycji i tym razem uczestnicy zmierzą się o 50 tysięcy złotych.

W zawodach weźmie udział 16 zawodników, w tym ponad 2-metrowy ważący 180 kilogramów Zuluzinho. Zawodnik MMA z Brazylii ma na swoim koncie walki w Pride i starcie z prawdziwą legendą mieszanych sztuk walki Fedorem Emelianenko.

W starciu o 50 tysięcy złotych zobaczymy także armwrestlera Marka „Marasa” Nerynga, który dysponuje potężnym uderzeniem i jest autorem najbrutalniejszego nokautu w organizacji PunchDown.

Na ostatniej edycji w superfightcie zmierzył się z Adamem „Arnoldem” Lubczyńskim. Pierwszy cios wyprowadził „Arnold”, a przeciwnik przyjął go bez większych problemów. Kolejny uderzał „Maras”. Jemu wystarczyło zaledwie jedno uderzenie, by znokautował rywala.

Lubczyński od razu stracił przytomność i wpadł w ręce osób, które go asekurowały. Zawodnik został położony na plecach, gdyż całkowicie odpłynął. Na scenę wbiegli ratownicy medyczni, którzy wynieśli znokautowanego Lubczyńskiego na noszach.

Sprawdź!  Właściciel organizacji PunchDown o debiucie ogromnego Zuluzinho: "Ma rozmiar 8 czy 9 XL, jego koszulką można nakryć samochód"

„Maras” bez wątpienia jest jednym z faworytów turnieju. W etapie ćwierćfinałowym jego przeciwnikiem będzie Dawid „Jasiu” Kołodziejczyk, któremu bukmacherzy nie dają większych szans.

Gdzie oglądać PunchDown 5?

Gala PunchDown 5 odbędzie się z udziałem publiczności w piątek, 22.10 o godz. 19:00 we Wrocławiu w klubie muzycznym Studio P1 The Next Level.

Bilety na galę wykupisz -> TUTAJ

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *