ACA

(VIDEO) Niespotykany nokaut na gali ACA. Zawodnik zawisł na siatce

Na ostatniej gali ACA doszło do niespotykanego w KO w starciu w kategorii półśredniej. Znokautowany zawodnik wylądował na siatce, jednak nie upadł na deski.

Nokaut miał miejsce na gali ACA 126 w Soczi. Wydarzenie odbyło się 16 lipca, a w main evencie zmierzyli się ze sobą Muslim Magomedov oraz Evgeny Egemberdiev.

Stawką pojedynku był mistrzowski pas dywizji półciężkiej, który trafił do Magomedova. Fighter w trzeciej odsłonie walki znokautował swojego przeciwnika i tym samym przedłużył swoją serię zwycięstw do 10 wygranych. Zawodnik nie poniósł jeszcze żadnej porażki.

NIESPOTYKANY NOKAUT NA GALI ACA 126

Do niespotykanego nokautu doszło w walce w kategorii półśredniej. W starciu znajdującym się na karcie głównej Rosjanin Husein Kushagov zmierzył się z Brazylijczykiem Marco Piratą. Pojedynek zakończył się już w pierwszej odsłonie.

Kushagov po 3 minutach i 40 sekundach ustrzelił swojego przeciwnika potężnym ciosem. Pirata został znokautowany, jednak nie wylądował na deskach. Zatrzymał się nieruchomy na siatce, którą miał za plecami.

Rosjanin dołożył do swojego rekordu 15 zwycięstwo w 21 walkach. Fighter 8 razy kończył swoich rywali przed czasem, a aktualnie ma za sobą serię dwóch wygranych. Natomiast rekord Brazylijczyka to 16 zwycięstw i 7 porażek. Dla Marco była to pierwsza porażka od 2019 roku.

Sprawdź!  Łukasz Kopera vs. Herdeson Batista na gali ACA 121 już w piątek!

Źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź również
Close