High League

(VIDEO) Najman wyśmiewa występy Jacka Murańskiego! „Tańcula to nie pięściarz. Pasut? Kto to jest, k**wa, Pasut?”

Były pięściarz Marcin Najman udzielił obszernego wywiadu, w którym oczywiście tematem przewodnim była osoba jego najbliższego oponenta – Jacka Murańskiego.

To walka, która zainteresuje wszystkich. Mówiło się o niej od wielu miesięcy i w pewnym momencie zdawało się, że może do niej ostatecznie nie dojść. Wtem jednak na High League 5 Marcin Najman i Jacek Murański znaleźli się w klatce, a ich pojedynek odbędzie się na gali, która odbędzie się 18 marca.

Marcin Najman ostro o poprzednich walkach „Murana”!

O sile i umiejętnościach Jacka Murańskiego krążą niemalże legendy. Popularny „El Testosteron” uważa jednak, że nikt go tak naprawdę nie sprawdził. Teraz jednak spotka się z człowiekiem, który z niejednego pieca jadł chleb.

– Ja lubię Arka, no ale umówmy się… no Arek to nie jest bokser. To jest chłopak, który gdzieś tam trochę potrenował, celował go na łeb, a się celuje na brodę. Przecież to jest stara zasada bokserska, celujesz na brodę! Jerzy Kulej zawsze mawiał: nie ma odpornych są tylko źle trafieni.

Pasut? Kto to jest, k**wa, Pasut? Ja nawet nie wiedziałem, że ktoś tak jest! Ale dobra, no to jest jakiś jakiś tam żartowniś z Internetu ale co on ma ze sportami walki wspólnego? I teraz ktoś mówi na bazie tego, że Jacek Murański jest twardy. On nie jest twardy, tylko on jeszcze nigdy w życiu nie bił się z kimś, kto wiedział gdzie trzeba trafić, no i tyle.

Cały wywiad z Marcinem Najmanem – TUTAJ

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.