GROMDA

„Popek” przed piątkowa galą GROMDA: „We freak fightach wszyscy udają gangsterów, a w GROMDZIE…”

„Popek”, który niedawno dołączył do największej polskiej organizacji walk na gołe pięści w materiale promującym nadchodzącą galę zdradził, jak jest różnica pomiędzy freakami i GROMDĄ.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

„Popek” o gali GROMDA

Jakiś czas temu sieć obiegła informacja, że do GROMDY dołącza „Popek”. Raper na ten moment ma być twarzą federacji i został ściągnięty w celach promocyjnych. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości stoczy walkę na gołe pieści.

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsza walka GROMDY 7 za nami! "Łapa" wygrywa po ciężkim nokaucie! "Gołąb" bez żadnych szans

W ostatniej zapowiedzi nadchodzącej gali raper, który ma na swoim koncie 9 pojedynków w formule MMA, zdradził, jaka jest różnica pomiędzy freak fightami i GROMDĄ.

Słuchajcie, jaka jest różnica między freak fightami, a GROMDĄ. We freak fightach wszyscy udają gangsterów, a GROMDZIE wszyscy udają, że nimi nie są. Jak oglądam GROMDĘ, przypominają mi się lata 90. gdzie sam się napier**alałem na gołe pięści. Moje pierwsze solówki, morda cała w krwi, ręce też. Taki powrót do korzeni. Ja walczyłem całe życie na gołe pięści, dopóki nie zostałem artystą.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  GROMDA 6: Tomasz Gromadzki wbija szpilę Vasylowi! Ukrainiec odpowiada! "Wytatuował sobie moją podobiznę. Żeby po walce nie odciął sobie ręki"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.