GROMDA

„Popek” przed piątkowa galą GROMDA: „We freak fightach wszyscy udają gangsterów, a w GROMDZIE…”

„Popek”, który niedawno dołączył do największej polskiej organizacji walk na gołe pięści w materiale promującym nadchodzącą galę zdradził, jak jest różnica pomiędzy freakami i GROMDĄ.

GROMDA 9 już w ten piątek

Już w piątek, 10 czerwca GROMDA 9. Brutalne i krwawe starcia na gołe pięści współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym graczem. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści! Walka o pas mistrzowski najtwardszego fightera w walkach na gołe pięści, wielki finał turnieju o 100 tysięcy złotych oraz historyczne starcie 5 na 5 czyli Polska kontra reszta świata. Podczas gali odbędzie się wielki finał turniej walk w którym zobaczymy starcie „MARIO” vs „GOAT„. W walce wieczoru o pas mistrzowski GROMDA do walki stanie nokautujący BALBOA. Mocni, bitni i waleczni bijocy. Uliczni wojownicy kontra sportowcy.

-> OGLĄDAJ GROMDA 9

„Popek” o gali GROMDA

Jakiś czas temu sieć obiegła informacja, że do GROMDY dołącza „Popek”. Raper na ten moment ma być twarzą federacji i został ściągnięty w celach promocyjnych. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości stoczy walkę na gołe pieści.

Sprawdź!  Mariusz Grabowski o zakontraktowaniu Soboty: "Na Gromdzie żadna 60-tka nie wystąpi"

W ostatniej zapowiedzi nadchodzącej gali raper, który ma na swoim koncie 9 pojedynków w formule MMA, zdradził, jaka jest różnica pomiędzy freak fightami i GROMDĄ.

Słuchajcie, jaka jest różnica między freak fightami, a GROMDĄ. We freak fightach wszyscy udają gangsterów, a GROMDZIE wszyscy udają, że nimi nie są. Jak oglądam GROMDĘ, przypominają mi się lata 90. gdzie sam się napier**alałem na gołe pięści. Moje pierwsze solówki, morda cała w krwi, ręce też. Taki powrót do korzeni. Ja walczyłem całe życie na gołe pięści, dopóki nie zostałem artystą.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Najman komentuje odejście Borka z GROMDY: "Was już do reszty popi***liło? Czy ty myślisz, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.