PRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” zapowiada kolejne walki! Najpierw Parke później Szpilka? „Czeka coś grubego”

Kasjusz Życiński po sobotniej gali Prime Show MMA 2 zabrał głos w sprawie powrotu do walk. Zdradził, że w przyszłym roku czego na kibiców wielka niespodzianka.

„Don Kasjo” ostatnio pojedynek stoczył na pierwszej edycji, kiedy to zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Bez problemu rozprawił się z nim na pełnym dystansie i zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Niechętnie jednak wychodził do tamtego starcia i wielokrotnie wspominał, że przed kolejnymi walkami musi przejść operacje łokci.

Kibice liczą jednak na to, że Życiński powróci do klatki, gdyż konferencje i pojedynki z jego udziałem zawsze wzbudzały ogromne emocje. Freak fighter jeszcze przed galą zapowiadał, że zmierzy się ze zwycięzcą sobotniego main eventu, czyli Normanem Parke, a stawką ponownie będzie pas króla.

„Don Kasjo” zapowiada walkę ze Szpilką?

Swoje słowa potwierdził po gali w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco. Zaznaczył, że teraz czas na jego pojedynek ze „Storminem”, a w przyszłym roku czeka na kibiców coś dużego. Prawdopodobnie miał na myśli zestawienie z Arturem Szpilką, o którym mówi się od dłuższego czasu.

Sprawdź!  Okniński uderza w Andrzejewską i proponuje testy: "Bardzo mało facetów bierze tyle sterydów co ona. Udowodnijmy, że mam rację"

No zobaczymy. Mam nadzieję, że znalazłem lekarza, który się podejmie operacji. Potem będziemy… No pałkę bym chciał przed, a w przyszłym roku czeka coś grubego. No zobaczycie w przyszłym roku – przyznał.

Natomiast zapytany o termin walki z Irlandczykiem odpowiedział – Z Normanem mam nadzieję… No nie chcę gdybać, muszę o zdrowie zadbać, nie ma co gdybać.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.