PRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” zapowiada kolejne walki! Najpierw Parke później Szpilka? „Czeka coś grubego”

Kasjusz Życiński po sobotniej gali Prime Show MMA 2 zabrał głos w sprawie powrotu do walk. Zdradził, że w przyszłym roku czego na kibiców wielka niespodzianka.

„Don Kasjo” ostatnio pojedynek stoczył na pierwszej edycji, kiedy to zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Bez problemu rozprawił się z nim na pełnym dystansie i zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Niechętnie jednak wychodził do tamtego starcia i wielokrotnie wspominał, że przed kolejnymi walkami musi przejść operacje łokci.

Kibice liczą jednak na to, że Życiński powróci do klatki, gdyż konferencje i pojedynki z jego udziałem zawsze wzbudzały ogromne emocje. Freak fighter jeszcze przed galą zapowiadał, że zmierzy się ze zwycięzcą sobotniego main eventu, czyli Normanem Parke, a stawką ponownie będzie pas króla.

„Don Kasjo” zapowiada walkę ze Szpilką?

Swoje słowa potwierdził po gali w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco. Zaznaczył, że teraz czas na jego pojedynek ze „Storminem”, a w przyszłym roku czeka na kibiców coś dużego. Prawdopodobnie miał na myśli zestawienie z Arturem Szpilką, o którym mówi się od dłuższego czasu.

Sprawdź!  (VIDEO) Adam Soroko wraca do klatki! "Zrobią ze mnie maszynkę do robienia sianka!"

No zobaczymy. Mam nadzieję, że znalazłem lekarza, który się podejmie operacji. Potem będziemy… No pałkę bym chciał przed, a w przyszłym roku czeka coś grubego. No zobaczycie w przyszłym roku – przyznał.

Natomiast zapytany o termin walki z Irlandczykiem odpowiedział – Z Normanem mam nadzieję… No nie chcę gdybać, muszę o zdrowie zadbać, nie ma co gdybać.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.