ONE Championship

Znamy rywala Roberto Soldicia! Duże wyzwanie przed byłym mistrzem KSW!

Znamy już wszystkie szczegóły na temat kolejnej walki Roberto Soldicia. Były mistrz KSW w nowej federacji nie dostał taryfy ulgowej.

„RoboCop” ma na swoim koncie 23 zawodowe pojedynki, w tym 20 zwycięstw. Aktualnie ma za sobą serię 7 zwycięstw, w tym aż 6 przez nokaut. Skończył m.in. takich rywali jak Du Plessis, Materla, czy Khalidov, z którym stoczył ostatni pojedynek.

Wszyscy liczyli na to, że dojdzie do rewanżu z legendą KSW, jednak Mamed po pierwszym starciu był poważnie kontuzjowany i powrót do zdrowia zajął mu zbyt dużo czasu. Federacja nie była zapewnić Soldiciowi odpowiedniego rywala, a gdy wygasł jego kontrakt, zmienił organizację.

Roberto Soldić poznał rywala

Kibice spodziewali się debiutu w UFC, gdyż sam zawodnik wskazywał, że to właśnie tam będzie kontynuował karierę. Finalnie wybrał jednak ONE Championship, azjatyckiego giganta, który organizuje walki nie tylko w MMA, ale również w innych formułach.

Soldić swój debiut zaliczył 3 grudnia i stanie do walki z Muradem Ramazanovem. Niepokonany Dagestańczyk ma na swoim koncie 11 zwycięstw. Obaj zawodnicy powrócą po niemal rocznej przerwie. „RoboCop” to stójkowicz uderzający z potężną siłą, natomiast jego rywal jest świetnym zapaśnikiem.

Sprawdź!  Szef KSW doprowadzi do hitowego rewanżu!? "Niech Soldić reprezentuje ONE, a Mamed KSW"

W ostatnim starciu Ramazanov zmierzył się z były mistrzem federacji ONE Championship Zebaztiana Kadestama. Po trzech odsłonach, kontrolując starcie w parterze, zwyciężył po jednogłośnej decyzji sędziów. Soldić zapowiadał, że nie boi się walki w parterze, jednak z całą pewnością będzie polował na nokaut i skończenie walki przed czasem.

Źródło: onefc.com

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.