UFC

(VIDEO) McGregor z wiadomością do Poiriera i kibiców: „Możesz świętować to nielegalne zwycięstwo, ale…”

Conor McGregor zabrał głos po przegranym pojedynku i przekazał wiadomość swojemu rywalowi Dustinowi Poirierowi oraz podziękował kibicom.

Na gali UFC 264 The Notorious po raz pierwszy w karierze przegrał drugie starcie z rzędu. Najpierw w styczniu Poirier w drugiej rundzie zwyciężył po nokaucie technicznym. A tym razem walka została przerwana z powodu koszmarnej kontuzji McGregora.

Fighter złamał piszczel i przeszedł już operację, która trwała 3 godziny. Jak przekazał jego menadżer, zawodnik z czasem odzyska pełną sprawność. Sam McGregor opublikował również wpis, w którym informuje, że operacja zakończyła się sukcesem.

– Właśnie opuściłem salę operacyjną! Operacja poszła doskonale! Czuję się wspaniale! Sześć tygodni o kulach i odbudowujemy się! Jazda! Niech wam Bóg błogosławi.

CONOR MCGREGOR Z WIADOMOŚCIĄ PO PRZEGRANEJ WALCE Z DUSTINEM POIRIEREM

Fighter udostępnił również nagranie, na którym zwraca się do swojego przeciwnika Dustina Poiriera, a jego wynik pojedynku nazywa nielegalnym zwycięstwem:

– Chcę podziękować wszystkim kibicom na całym świecie za wasze wiadomości. Mam nadzieję, że podobała wam się walka. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom na arenie. Miejsce było absolutnie elektryzujące. To była mocna pierwsza runda. Byłoby miło, gdyby doszło do drugiej, żeby zobaczyć, co by się wydarzyło, ale jest, jak jest. Taka natura tego biznesu. Czyste złamanie piszczela.

– Dustin, możesz świętować to nielegalne zwycięstwo, ile chcesz, ale nie zrobiłeś tam absolutnie nic. Druga runda pokazałaby wszystko. Idziemy do przodu jako drużyna. Otrzepujemy się z kurzu, odbudowujemy i wracamy lepsi niż kiedykolwiek wcześniej.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Khabib Nurmagomedov o swoim podopiecznym: "Musi być Islamem Makhachevem, najlepszym fighterem na świecie."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *