FAME MMA

(VIDEO) Tańcula o warunkach Murańskiego przed FAME 12: „Zgodziłem się na wszystkie warunki. Z tymi gołymi pięściami to było tak…”

Arkadiusz Tańcula zdradził, jak wyglądała zmiana rywala na kilka dni przed galą FAME. Zawodnik aż do samej konferencji nie wiedział, czy zawalczy na sobotniej gali.

Już 20 listopada Tańcula powróci do klatki i zmierzy się z Jackiem Murańskim. Początkowo miał walczyć z jego synem Mateuszem, jednak ten podczas treningu doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z walki na FAME 12.

„Aroy” w wywiadzie dla portalu fansportu.pl zdradził, że dostał telefon od menadżera, który przekazał, że Jacek Murański jest gotowy zastąpić syna. Następnie „Muran” zmienił zdanie i zaczął stawiać warunki co do formuły starcia.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Jacek dawał warunki. Gołe pięści, jakaś klatka rzymska i jedna runda bez limitu czasowego. Dobra, godzę się na wszystko. FAME niech dopłaci, ale ja chcę mieć to z głowy. Jak pokonam Mateusza, pokonam jego ojca, no to już w ogóle koniec uniwersum całego, wychodzę z tego – przyznał Tańcula.

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula szczerze o dopingu: "Naturalnie jest dwa razy ciężej. Tym bardziej doceniam naturali jak Gamrot, Ruchała czy Salim"

Ostatecznie kilka minut przed konferencją Jacek podpisał kontrakt na walkę. Nie będzie to jednak zwykła formuła MMA. Zawodnicy zmierzą się w klatce 3 metry na 3 metry, która była głównym warunkiem Murańskiego. Stoczą oni 5 rund po 2 minuty. Będą walczyć w małych rękawicach i mogą uderzać łokciami.

Co ciekawe, Jacek chciał bić się na gołe pięści. Arkadiusz Tańula, który jak przyznał, po prostu chce zakończyć temat konfliktu i odciąć się od Murańskich, zgodził się na wszystkie warunki. Żaden z sędziów jednak nie zdecydował się na takie starcie.

Z tymi pięściami to wyszło tak, że żaden sędzia, który współpracuje z FAME nie chciałby tej walki sędziować, bo jednak gołe pięści, to się wiążę z innymi rzeczami – przyznał Tańcula.

Cały wywiad z Arkadiuszem Tańculą znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Najman nie chce walczyć z Murańskim na gołe pięści. Boi się, że go zabije: "Będę siedział 25 lat. Zabiję osła, poszedłbym za człowieka"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *