FAME MMA

Alan uderza w Oknińskiego po konferencji FAME 17: „Niech się ciągnie atencjusz. Atencji szuka”

Alan Kwieciński skomentował awanturę, do której doszło na konferencji przed FAME 17. W mocnych słowach wypowiedział się na temat Adama Oknińskiego.

W main evencie nadchodzącego wydarzenia trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Na konferencji mieli oni okazję po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz.

Alan o awanturze z Oknińskim

Podczas face-to-face do mikrofonu podszedł Alan Kwieciński, który zaczął atakować „Ferrariego”. W pewnym momencie do akcji wkroczył syn jego trenera Adam Okniński, który podszedł do „Alanika”. Wywiązała się szarpanina, którą zakończyła ochrona.

Po konferencji w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco Alan wyjaśnił, że w tym roku chciałby zmierzyć się z Amadeuszem, najlepiej na gali FAME 18. Skomentował również awanturę i w ostrych słowach wypowiedział się na temat Adama Oknińskiego:

– Ten zaczął cisnąć Kamilowi, a widać, że Kamil nie jest z tego kręgu. Dla Kamila to jest coś nowego. I wiesz, ja mówię: „Na policji też byłeś taki wygadany, szkoda że nie byłeś, jak cię pogonili z hotelu frajerze”. Zacząłem mu cisnąć. No i się rzucił do mnie. Atencji szuka, atencjusz. Niech się ciągnie. Niech ciągnie kichę.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Andrzej Wasilewski krytykuje main event FAME 17! "Promotor kompromitacja, manager kompromitacja. Kamil płaci za wyjątkowo głupie decyzje, które podjął"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.