FAME MMA

(VIDEO) Mańkowski zaskoczony swoją formą przed Fame MMA 11: „To jest niebywałe, w jakiej ja jestem formie”

Borys Mańkowski już niedługo powróci po długiej przerwie. Zawodnik już kilkukrotnie zapewniał, że jest w świetnej formie i udowodni to w klatce.

Gala Fame MMA 11 odbędzie się 2 października, a Borys Mańkowski w main evencie zmierzy się z Normanem Parke. Starcie jest zakontraktowane na jedną 15-minutową rundę, bez żadnych przerw. Zawodnicy będą bić się na zasadach brudnego boksu w małych rękawicach, aby starcie było jeszcze bardziej widowiskowe.

Pojedynek nie może odbyć się w formule MMA, ze względu na kontuję Mańkowskiego, przez którą nadal musi unikać parteru. Dla byłego mistrza KSW będzie to pierwszy pojedynek bokserski. Natomiast Norman Parke pierwszą walkę bokserską stoczył na FAME MMA 11.

Stormin najpierw zmierzył się z Don Kasjo, którego pokonał na przestrzeni 5 rund. Mimo odjętego punktu za uderzenie głową sędziowie byli jednomyślni. Zawodnicy walczyli jednak w bardzo dużych rękawicach, przez co nie zobaczyliśmy nawet nokdaunu.

Kolejną walkę bokserską Parke stoczył na gali EFM SHOW 2. Tym razem w stolicy Bułgarii Irlandczyk nie dał żadnych szans rywalowi i spokojnie wypunktował Macieja Jewtuszko. Jak widać, Stormin dobrze czuje się w takiej formule i w walkach freakowych, które pozwalają mu na zrobienie show i przyciągnięcie uwagi kibiców.

Sprawdź!  "Nie byłby w stanie nawet ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy" - Andrzej Wasilewski krytycznie ocenia umiejętności "Don Kasjo"

Zawodnicy na FAME MMA 11 stoczą pojedynek rewanżowy. Po raz pierwszy walczyli na gali KSW 47. Wówczas pojedynek zwyciężył Norman Parke, który był przygotowany znacznie lepiej pod względem kondycyjnym.

Tym razem Diabeł Tasmański przekonuje, że jest świetnie przygotowany i przez 15 minut będzie rozbijał swojego przeciwnika. O swojej dyspozycji zapewniał już na konferencji, podczas cage’a, a teraz także i na social mediach, gdzie opublikował nagrania, czy zdjęcia ze swoich treningów.

Gotowy na wojnę Wytrzymałość, sparing, tarcze. Taki to był dzień, wszędzie 🔥 i to jest niebywałe, w jakiej jestem formie, jest 🧨🧨🧨 – napisał zawodnik.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Krzysztof Radzikowski przed debiutem w Fame MMA: "Zrzuciłem ponad 30 kg, teraz mam 120. Robię to cardio i wiem, jak ciężko to zrobić"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.