KSW

(VIDEO) Mamed prezentuje formę przed walką z Pudzianowskim! Siła vs szybkość na KSW 77!

Kibice już nie mogą doczekać się największego w tym roku starcia, jakie zorganizowała federacja KSW.

Ostatnie dwa tygodnie dzielą nas od gali KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia. Karta walk jest bardzo mocna, zobaczymy dwa starcia o pasy oraz main event pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim.

Dla byłego strongmana będzie to już druga walka z legendą polskiego MMA. Pierwsze takie starcie stoczył na KSW 70. Zmierzył się wówczas z Michałem Materlą i był skazywany na porażkę.

Świetnie jednak wykorzystał swoje największe atuty, czyli przewagę kilogramów i ogromną siłę. Szybko naruszył byłego mistrza KSW i w końcu znokautował już w pierwszej odsłonie.

Mamed prezentuje szybkość przed KSW 77

Tym razem wszyscy dają znacznie większe szanse Pudzianowskiemu, jednak nadal faworytem jest jego rywal. Mamed jest znacznie bardziej doświadczony i walczy całkiem inaczej niż Materla.

Dla Khalidova będzie to dla niego powrót po rocznej przerwie i ciężkim nokaucie z rąk Roberto Soldicia, który po tamtym pojedynku zakończył współpracę z KSW.

Sprawdź!  Szpilka wyjaśnia dlaczego wybrał KSW: "Miałem oferty we freakowych federacjach za grube pieniądze"

Z całą pewnością Khalidov będzie miał nie tylko przewagę doświadczenia, ale również szybkości. Po stronie Pudzianowskiego natomiast warunki fizyczne i siła. Jak wiemy, w klatce może być nawet ponad 25 kilogramów różnicy.

Obaj zawodnicy są na końcówce przygotowań, a na Instagramie pojawiło się właśnie nagranie z treningu Mameda. Były mistrz zaprezentował swoją szybkość oraz padło takie pytanie:

– Co wygra? Siła czy szybkość? 

Gdzie oglądać walkę Pudzianowski vs Khalidov?

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.