High League

(VIDEO) Kubiszyn przed walką z Załęckim: „Nie jest to sportowo duże wyzwanie, ale nie powiem, że jest słabym zawodnikiem”

Za nami pierwsza konferencja przed galą High League 6. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli twarzą w twarz oraz mieli okazję na wymianę zdań.

Już 18 marca do klatki powróci Mateusz Kubiszyn, który zmierzy się z Dawidem Załęckim. Wcześniej na trzeciej edycji bił się z jego synem Denisem, którego pokonał po trzech rundach i jednogłośnej decyzji sędziów. Dla obu zawodników był to debiut w MMA.

„Don Diego” przed High League 6

Kubiszyn jest stawiany w roli ogromnego faworyta. Jest młodszy i znacznie bardziej doświadczony. Odnosił duże sukcesy w kickboxingu, a także jest niepokonany w walkach na gołe pięści. Po konferencji w rozmowie z fansportu.pl został zapytany o swojego przeciwnika.

Co ciekawe, zdradził, że przyjął walkę na ostatnią chwilę, gdyż nie było to planowane zestawienie. Nie ukrywa, że Załęcki nie jest dużym sportowym wyzwaniem ze względu m.in. na to, że toczy walki od niedawna, jednak w najmniejszym stopniu nie lekceważy rywala.

– Nie jest to dla mnie sportowo jakieś duże wyzwanie, ale też nie powiem, że to jest słaby zawodnik, że sobie na pewno wygram, spacerkiem przejdę przez walkę. Z racji tego, że moje przygotowania nie będą pełne, tylko w części zrobię, z racji tego, że Crazy jest zawodnikiem, który całkiem nieźle walczy, no to myślę, że to może być naprawdę dobra bitka.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Diego” vs. „Crazy”

Tuż po ogłoszeniu pojedynku Kubiszyn vs. Załęcki pojawiły się też kursy bukmacherskie. Zdaniem Fortuny, „Crazy” nie ma większych szans w starciu z wielokrotnym mistrzem w kickboxingu. Panowie spotkają się w K-1, a zatem walka będzie toczona wyłącznie w stójce. To zwiastuje ogromne emocje!

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Okniński się nie pomylił! Wystarczył jeden cios! "Miałem rację, jednostrzałowiec"

Zarówno to starcie, jak i całą galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.