High League

(VIDEO) Konfrontacja Bomby z trenerem Oknińskim! „Ty jednostrzałowcu! Raz jesteś niby gangsterem, a raz fraj**em!”

Za nami Rundki przed galą High League 4, w których udział wzięli skonfliktowani Amadeusz „Ferrari” Roślik i Paweł „Scarface” Bomba.

Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i wszystko wyjaśnią sobie już na sobotnim wydarzeniu. Dla „Ferrariego” będzie to 9 pojedynek freakowy. Ma on na swoim koncie 3 zwycięstwa i aż 5 porażek. Bomba natomiast wejdzie do klatki po raz drugi w życiu. W debiucie przegrał w kilkanaście sekund z „Tarzanem”.

-> OGLĄDAJ GALĘ HIGH LEAGUE 4

Konfrontacja Bomba vs Okniński

W trakcie Rundek doszło także do konfrontacji nie tylko pomiędzy zawodnikami, ale wykonany został również telefon do Mirosława Oknińskiego. Trener wdał się w mocną wymianę zdań ze „Scarfacem”, któremu nie szczędził mocnych słów.

Bombie nie podobało się to, że wypowiadał się o trenerze z szacunkiem, a Okniński stwierdził, iż „Ferrari” nie musi nawet przygotowywać się do walki, a i tak rozprawi się z nim bez najmniejszych problemów. Trener natomiast stwierdził, że „Scarface” jest „jednostrzałowcem”, gdyż w walce z „Tarzanem” padł znokautowany po pierwszych ciosach.

Sprawdź!  (VIDEO) Janikowski o rodzinie Murańskich! "Już dawno bym ich usunął z freak fightów. Miałem okazję ich poznać na planie filmowym"

– W jaki sposób cię obraziłem? To prawda, ja mówię prawdę, jesteś jednostrzałowcem. Masz 33 lata, stoczyłeś jedną walkę z zawodnikiem z mojej filii, który raz cię tylko trafił, leżałeś i byłeś półprzytomny. Ja mówię prawdę, a ty po prostu się obrażasz na to?

Całą konfrontację słowną Bomby z Oknińskim znajdziesz poniżej. Trener nie gryzł się w język i nawet nazwał rywala swojego podopiecznego „frajerem”:

Kursy bukmacherskie na walkę Bomba vs. „Ferrari”

Galę HIGH League 4 i walką Paweł Bomba vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan Kwieciński komentuje awanturę na konferencji! "Chyba dobrze, że zareagowałem"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.