FAME MMA

(VIDEO) „Boxdel” zaatakował Jóźwiaka na face-to-face! Awantura przed galą FAME 17!

Za nami pierwsza konferencja przed nadchodzącą galą FAME 17. Największa polska organizacja freakowa sprawiła dużą niespodziankę w postaci pojedynku Pawła Jóźwiaka z „Boxdelem”.

Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, a w trakcie ich pierwszej konfrontacji nie zabrakło ogromnych dymów. Od samego początku z jednej i drugiej strony padały bardzo mocne słowa. Jóźwiak nie miał jednak łatwego zadania, gdyż wszedł do paszczy lwa.

Już na samym przedstawieniu zawodników kibice zaczęli krzyczeć w jego stronę: „Wypi**dalaj! Wypi**dalaj!”. Następnie, za każdym razem, gdy włodarz FAME się odpalał, jego fani atakowali Jóźwiaka razem z nim.

Awantura na face-to-face

Zawodnicy po raz pierwszy stanęli także twarzą w twarz. „Boxdel” przyznał, że planował zachować spokój na konferencji, jednak gdy doszło do wymiany zdań, puściły mu nerwy:

Miałem ci nie wyzywać od ku*ew, miałem cię nie wyzywać od frajerów, ale twoje zachowanie jest frajerskie w ch*j, czekam na face-to-face, żeby ci wy**bać! – przyznał włodarz FAME.

Szybko doszło do rękoczynów. Najpierw „Boxdel” kopnął swojego przeciwnika. Chwilę zareagował Jóźwiak, jednak ochrona była cały czas czujna. Na koniec prezes FEN wyprowadził liścia, ale ten nie doszedł do głowy rywala.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Ostre słowa Alana o Murańskich: "Dwie ku**y telewizyjne. Chcę walczyć na jednej gali, żeby dwa razy nie jeździć"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.