FAME MMA

(VIDEO) Jeden z widzów konferencji obraża Murańskich! „15 minut temu chciałeś zdjęcie!”

Jedne z najbardziej kontrowersyjnych postaci we freak fightach, Mateusz i Jacek Murańscy, wracają do akcji już za kilka dni. Na FAME 15 obaj zmierzą się z tym samym przeciwnikiem – Arkadiuszem Tańculą.

-> Fame 15 PPV dostępne TUTAJ!

Największa federacja freak fightowa powraca już w ten piątek! Na gali FAME 15 raz jeszcze zobaczymy starcia postaci znanych z telewizji, koncertów muzycznych, ale też ze świata profesjonalnych sportów walki. Jak przy poprzednich wydarzeniach, tak i teraz nie brak wielkich konfliktów do rozwiązania!

Arkadiusz Tańcula pragnie raz na zawsze zamknąć rozdział pod tytułem „rodzina Murańskich” i tego samego wieczoru spotka się zarówno z Mateuszem w MMA, jak i jego ojcem – Jackiem w rzymskiej klatce. Jeśli jednak nie będzie w stanie wyjść do drugiego z rewanżów, to w walce zastąpi go „Szalony Reporter”.

Straszy z „Muranów” ogłosił podczas pierwszej konferencji, że też może stoczyć dwie walki na FAME 15. Sam zaproponował, żeby najpierw zawalczyć z „Aroyem”, który będzie zmęczony po pierwszym starciu, a następnie zmierzy się z debiutującym zawodnikiem rezerwowym – „Szalonym Reporterem”.

Sprawdź!  Gdzie i o której godzinie oglądać walkę Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański? Cena PPV.

Murańscy konfrontują się z widzem!

Jak zwykle podczas panelu z udziałem Murańskich emocji było co niemiara. Tańcula i „Szalony Reporter” przyszli w strojach pielęgniarzy nawiązując do sugestii, jakoby pan Jacek zbiegł ze szpitala psychiatrycznego. Starszy „Muran” oczywiście zajął też sporo czasu na mikrofonie mówiąc o działaniach Tomasza Matysiaka.

Jedną z jego wypowiedzi głośno skomentował ktoś z widowni. Mateusz Murański poprosił mężczyznę do mikrofonu i… rozpoznał w nim fana, który prosił go o zdjęcie!

Który to tam taki mądry, dawaj kolego. Przywitaj się. No chodź, chodź. Zrobimy ci trochę fame’u, chodź! Ej to nie ty chciałeś ze mną zdjęcia 15 minut temu?

Z tobą? Ty byłbyś ostatnią osobą, z którą bym zrobił zdjęcie – odpowiedział widz.

15 minut temu chciałeś zdjęcie zrobić z nami! – wtórował synowi Jacek Murański.

Z wami? Z Arkiem jak najbardziej z wami nigdy bym nie chciał. – odarł widz, po czym dodał pokazując środkowe palce – Tyle mogę Ci pokazać. Półtorej sekundy.

Całą sytuację możecie zobaczyć na nagraniu poniżej.

Sprawdź!  Co z konfliktem Szeliga vs Pasternak? Tańcula wspomina sytuację sprzed walki: "Jak gadałem z Wampirem, to..."

KUP PPV NA GALĘ FAME MMA – TUTAJ

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie na walki Murańskich

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Kursy jeszcze kilka dni temu na starcie z Mateuszem były wyrównane i wynosiły 1.82. Aktualnie bukmacher w roli faworyta stawia Arkadiusza Tańculę:

Pomimo tego, że będzie to jego druga walka, Arkadiusz Tańcula nie powinien mieć większych problemów z Jackiem Murańskim. Nawet jeśli starszy z freak fighterów w poprzednim pojedynku wyszedł do klatki z kontuzją, „Aroy” nadal jest ogromnym faworytem.

-> ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAW GALĘ FAME 15

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.