UFC

(VIDEO) Jamahal Hill potrzebował tylko 45 sekund! Potężny sierpowy kładzie spać Jimmy’ego Crute’a!

Po pełnych emocji bojach na UFC Vegas 44 czas na walkę w kategorii półciężkiej. Jamahal Hill powraca do oktagonu po pierwszej zawodowej porażce, a jego przeciwnikiem będzie Jimmy Crute.

Jamahal Hill do UFC dostał się przez Dana White’s Contender Series. Amerykanin na 9 zawodowych pojedynków przegrał tylko jeden, a było to stosunkowo niedawno – na UFC 263 został skończony po niecałych dwóch minutach przez Paula Craiga. Zdawało się, że Szkot w tym starciu złamał rękę „Sweet Dreams”, jednak skończyło się tylko na groźnie wyglądającej kontuzji. Teraz Jamahal Hill, który ani razu w karierze nie poddał swojego przeciwnika będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Na jego drodze stanie jednak 25-letni Australijczyk, Jimmy Crute. „The Brute” także znalazł się w federacji po wygranej przez TKO w Dana White’s Contender Series. Od tamtej pory w oktagonie pojawił się 6-krotnie, zaliczając jedyne dwie zawodowe porażki w MMA. Warto jednak podkreślić, że Jimmy Crute potrafił poddać w 2018 roku Paula Craiga, czy w 2020 roku Michała Oleksiejczuka. Australijczyk przegrał jednak w kwietniu z Anthonym Smithem po kontuzji wywołanej zabójczym leg kickiem.

Przebieg walki

Runda 1

Crute od razu wyprowadza prawego high kicka, a zaraz dokłada low i middle kicki. Ale kontruje Jamahal Hill, obrywa Australijczyk! Przetrwał „The Brute”, ale zaraz „Sweet Dreams” NOKAUTUJE RYWALA! ALEŻ SKOŃCZENIE PRAWYM SIERPEM PRZEZ AMERYKANINA!

Sprawdź!  Jose Aldo wraca do oktagonu! Zobacz face to face przed UFC 301 [WIDEO]

Wynik: Jamahal Hill wygrywa przez KO w 1 rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.