UFC

(VIDEO) Jamahal Hill potrzebował tylko 45 sekund! Potężny sierpowy kładzie spać Jimmy’ego Crute’a!

Po pełnych emocji bojach na UFC Vegas 44 czas na walkę w kategorii półciężkiej. Jamahal Hill powraca do oktagonu po pierwszej zawodowej porażce, a jego przeciwnikiem będzie Jimmy Crute.

Jamahal Hill do UFC dostał się przez Dana White’s Contender Series. Amerykanin na 9 zawodowych pojedynków przegrał tylko jeden, a było to stosunkowo niedawno – na UFC 263 został skończony po niecałych dwóch minutach przez Paula Craiga. Zdawało się, że Szkot w tym starciu złamał rękę „Sweet Dreams”, jednak skończyło się tylko na groźnie wyglądającej kontuzji. Teraz Jamahal Hill, który ani razu w karierze nie poddał swojego przeciwnika będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw.

Na jego drodze stanie jednak 25-letni Australijczyk, Jimmy Crute. „The Brute” także znalazł się w federacji po wygranej przez TKO w Dana White’s Contender Series. Od tamtej pory w oktagonie pojawił się 6-krotnie, zaliczając jedyne dwie zawodowe porażki w MMA. Warto jednak podkreślić, że Jimmy Crute potrafił poddać w 2018 roku Paula Craiga, czy w 2020 roku Michała Oleksiejczuka. Australijczyk przegrał jednak w kwietniu z Anthonym Smithem po kontuzji wywołanej zabójczym leg kickiem.

Przebieg walki

Runda 1

Crute od razu wyprowadza prawego high kicka, a zaraz dokłada low i middle kicki. Ale kontruje Jamahal Hill, obrywa Australijczyk! Przetrwał „The Brute”, ale zaraz „Sweet Dreams” NOKAUTUJE RYWALA! ALEŻ SKOŃCZENIE PRAWYM SIERPEM PRZEZ AMERYKANINA!

Sprawdź!  (Video) Pokonał Zawadę, z łatwością rozbił Galla! Alex Morono wygrywa na punkty!

Wynik: Jamahal Hill wygrywa przez KO w 1 rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.